Алко-тур “Хмільне Закарпаття”

2 дні / 1 ніч

План туру:

1 день: виїзд зі Львова – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальних басейнах з вина, кави, пива та палинки) – Берегово (дегустація вин і палинок) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського туризму, поселення).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – Міжгір’я (споживання живого пива) – Колочава (обід, міні-екскурсія, алко-квест та сценки з життя горян) – Келечин (дегустація і набирання похмільної води) – Подобовець (дегустація настоянок від Пітю Палинкоша)Львів (повернення о 23:30).

На Вас чекають:

— білі, червені вина з винограду, живе пиво та екологічно чисті палинки;

— зможете нормально помитися в термальному басейні не економлячи гарячу воду;

— смачна їжа, яка ще зранку цвіла, гавкала і нявкала;

— мінеральні води, які дозволяють Вам відчути, що нич не є, і ще упити два погарчики вина;

— можливості зробити фотографії типу «Я і Карпати», «Я в термальному басейні», «Ми одна команда», «О, це я зразу виставлю у Фейсбуці, хай знають», «Це Я?», «О Боже, а це хто?»;

— гостинні люди, які приймуть Вас переночувати, як найліпших цімборів, але лише на одну ніч.

10 настанов учасникам алко-туру!

  1. Участь в турі беруть лише особи яким виповнилося 18 років, не нижчі 1,5 м, із міцними нервами і шкідливими звичками.
  2. Програма може мінятися щогодини, залежно від погоди і температури в автобусі, при можливості беріть біометричні або з діючою шенгенською візою паспорти.
  3. Автобус може зупинятися до вітру не частіше як 1 раз на 15 хвилин.
  4. Вся випивка яку ви берете з собою є спільною, тому всі хто п’ють самі вважаються алкоголіками, а хто разом зі всіма називаються цімборами.
  5. У Косино не треба вірити очам своїм, тому заборонено пити кольорову воду в басейнах із палинкою, вином, кавою і пивом.
  6. На оленячій фермі заборонено мірятися з оленями рогами.
  7. У Колочаві не можна залишатися самовільно жити в музейних будинках, бо там не приписують і не дають субсидій. Якщо в когось не стане грошей, то корчмар Вольф може дати кредит.
  8. Водію заборонено наливати, бо це святоє.
  9. Ті хто недопив і перенедопив, зобов’язуються терпіти і переносити тих хто перепив.
  10. Під час туру заборонено нарікати на організаторів туру, бо вони не відповідають за себе. 

Вартість 895 грн/особа 

У вартість ВХОДИТЬ: поїзд штабельним автобусом, переживання, супровід гада-екскурсоВода і екскурсоVodky, показування здалека туристичних об’єктів, 100 грам, фіглі, страхування тверезих туристів на час подорожі, занесення і винесення в автобус туристів масою до 100 кг.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплакуються: вИхідні квітки з дуристичних об’єктів, обжирання, обпивання.

Вартість вИхідних квітків:

— бункер лінії Упада: загальний, пенсійний – 50 грн.; студенти, учасники АТО – 30 грн.; (повертаються не всі, бо дехто залишається для витверезування);

— термальний басейн “Косино”: загальний – 315-350 грн., учасники АТО  – 150 грн., оренда шафки – 40 грн.; (ко не вміє плавати платить наперед);

— дегустація вин і палинок: 60 грн./особа (ті хто сповзе під стіл після 5-ого вина платять в два рази більше);

— вОленяча фірма: загальний, пенсійний і студентський — 20 грн. А вОлені і вівці просили з дорослих – пів буханки хліба, студентів – горбушку, пенсіонерів – скоринку);

— споЖивАння живОго пєва у Міжгір’ю (кулько маленько уп’єте, тулько і удрахуєме уд вас);

— етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний — 50 грн., студенти — 40 грн., пенсіонери – 30 грн.;

— частування, забава з музиками і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (50 грн./особа);

— дегустація 5 настоянок від Пітю Палинкоша: 60 грн./особа (хто не буде бирувати, айбо кідь буде му бракувати гроший, то 1 настоянка 12 грн.).

 

Переживання: відбувається в п’ятизвіздочних хижах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-4-5-6-7-8-9-10 мєсні з вигодами для господарів. 

Харчування:

Обід у 1-й день – відбувається в місті МукаЧево в ресторані. Деталі меню і ціни будуть знати лише ті, хто поїде на тур, бо це велика таємниця.

Вечеря у 1-й день – відбувається в хижах Берегівщини після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч, угорські голубці, угорські солоДощі, вінко червеноє. Вартість 70 грн./особа.

Сніданок у 2-й день – відбувається у хижі. Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом, овочі, масло, хліб, кавіль/чай. Вартість 50 грн./особа.

Обід в 2-й день – відбувається в колочавській корчмі “Старе село”. Що будете їсти залежить від того, як домовитеся з Вольфом (казав, що будуть крумплі, парадички і може навіть палачінти).

 

Оставить комментарий