Автобусний тур з Черкас «Скупайся в Закарпатті»

Дати туру: 29.04. — 02.05.17

Черкаси — Чинадієво — Мукачево — Берегове — Ужгород — Лумшори — Черкаси

Для чого витрачати час та гроші на Баден-Баден, Францішкові лазні чи Карлові Вари, якщо можна чудово відпочити за вихідні у нас на Закарпатті? При цьому не потрібно закордонного паспорту, візи та іноземної валюти.  Запрошуємо на відпочинковий тур, який актуальний у будь-яку пору року.

3-3

1 день: Чинадієво (замок Шенборнів), Берегове (купання в термальних водах комплексу «Жайворонок», дигустація  вин заводу «Чизай»), Мукачево (поселення, ночівля в міні-готелях),

2 день:  Мукачево (сніданок, замок «Паланок»), Ужгород (екскурсія містом), Лумшори (варіння в чанах).

Дата: 29.04

18:00 – виїзд з Черкас.

18:45 – виїзд з Сміли.

19:30 – виїзд з Городища.

20:00 – виїзд з Корсуня.

Починаємо мандрівку. По дорозі матимемо санітарні зупинки (чай, кава, WC) на заправках.

Дата: 30.04

Екскурсія парком санаторію «Карпати», палацом Шенборнів, прогулянка до «Джерела краси» (рекомендуємо взяти ємкість для води з джерела). Це мисливське угіддя – справжня астрономічна карта, адже в ньому 365 вікон (як днів у році), 52 кімнати (як тижнів), 12 входів і ще багато цікавого. Навколо палацу розкішний парк з справжнім джерелом краси (між іншим, жінки до нього в чергу стають). (Вартість квитків: дорослі — 10 грн, діти – 8 грн).

Обід. (Орієнтовна вартість 80 грн/особа, оплачується додатково)

Переїзд у місто Берегово, що славиться не лише як осередок угорського населення та виноробів. Тут є ще одна цікавинка — термальний басейн. До Берегово приїжджають і відпочити, і підлікуватися. Термальна вода, насичена сіркою, кремнієм та іншими елементами, аналог хімічного складу якій знаходиться лише в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Купання у термальному басейні. (Абонемент оплачується додатково)

Після купання факультативно пропонуємо відвідати дигустацію закарпатських вин заводу «Чизай». Вартість 70 грн/особа.  На дигустації гостям подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарне марочне десертне вино «Троянда Карпат», відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки.

6175115_original

Поселення у готель. Ночівля. Вечеря (оплачується додатково орієнтовно 70 грн).

Дата: 01.05

Сніданок  відбувається в міні-готелях. Меню: холодна нарізка, яєчня, чай, кава. Входить у вартість. Виселення з номерів.

Екскурсія замком Паланок. Перше місце, куди поспішають туристи, приїжджаючи в Мукачево, це замок Паланок, ми не є винятком. Отже, на нас чекає твердиня, яку жодного разу не захоплювали вороги (принаймні чесним шляхом). А ще з Паланком тісно пов’язана історія героїчної жінки, яка успішно тримала облогу цілих 3 роки. Детальніше про це ви дізнаєтесь на екскурсії. До речі, Мукачево – це не лише замок Паланок, а й симпатичні вулички, дуже оригінальна ратуша і така кількість фестивалів, що з цим закарпатським містечком може позмагатись хіба що Львів. (Вартість квитків: дорослий – 20, діти – 10 грн).

Переїзд в Ужгород. Екскурсія містом Ужгород. Сучасна назва «Ужгород» говорить сама за себе: місто-град над рікою Уж. Сучасне місто приваблює своєю різноплановою архітектурою, багатою історією, цікавими вуличками та мистецьким настроєм, який панує в кожному закутку цього міста.

Переїзд в Лумшори. Купання в чанах. Якщо ви думали, що вже все побачили і все спробували, ми швидко переконаємо вас у зворотному. От, наприклад, Ви пробували «поваритись» у справжніх металевих чанах? Ні? Значить спробуєте, в селі Лумшори. І не сподівайтесь, що ми розкажемо більше, нехай це буде інтрига! Лише додамо, що до такого екзотичного відпочинку додасться купання в гірській річці. (Вартість 100 грн особа)

31031762

 

18:00 виїзд додому.

Вартість туру: 1750 грн/особа 

Діти до 10 років 1700 грн/особа

У вартість входить:

— екскурсійне обслуговування по програмі;

— проїзд автобусом;

— проживання в готелі

— сніданок 2-го дня

— страхування

Додатково оплачується:

— харчування;

— дигустація вин — 70 грн/особа;

— вхідні квитки:

палац Шенборна (10 грн/дор, 8 грн/дит)

Мукачівський замок (20 грн/дор, 15 грн/дит)

термальний басейн в Берегово (мінімальний пакет 2 години):

  • дорослий — 150 грн;
  • пенсіонери — 130 грн;
  • діти з висотою до 1,5 м — 70 грн;
  • діти з висотою до 1,2 м — безкоштовно;
  • учасники АТО — безкоштовно.

варіння в чанах (100 грн особа)

— особисті витрати.

 

 

Оставить комментарий