Буки + кінно-спортивний комплекс «Parade Allure» в Жашкові

Букський каньйон називають «маленькою Швейцарією». Багато мандрівників відзначають що це місце, нагадує фіорди в Норвегії. Асоціації у кожного свої, але місце насправді унікальне. Воно розташоване на річці Гірський Тікич біля села Буки Черкаської області (не плутати із Буками в Сквирському районі Київщини).

Вік гранітних скель в каньйоні — понад 2 млрд. років. Перед входом в Букський каньйон знаходиться водоспад-перекат Вир, тут збереглися руїни водяного млина XIX століття. Примітний каньйон і тим, що тут була побудована перша в Україні гідроелектростанція.

Після огляду природного чуда України — переїзд в м. Жашків. Тут розташований найкращий в Україні кінно-спортивний комплекс і один з найбільш великих кінних заводів. Комплекс займає площу 317 га, на якій розміщені стайні, пасовища, манежі, а також готель, ресторани, боулінг, сауна і навіть дитяча кімната. У Жашкові вирощують і тренують породистих коней, регулярно проводять виступи та спортивні змагання з конкуру і виїздки.

Під час екскурсії ви побачите всю територію комплексу, дізнаєтеся про розведення і тренування коней елітних порід. Після цього Вас чекає смачний обід (за додаткову плату), ну а потім — сама захоплююча частина подорожі — верхова їзда.

Їзда верхи – це не тільки спорт, але і відмінний спосіб відпочити після трудових буднів в гармонії з природою. Досвідчені інструктори допоможуть випробувати свої сили в ролі наїзника і знайти спільну мову з благородною і граціозною твариною — конем. А відточити навички вершника Ви зможете в вільний час на території комплексу (1,5 години)

Вартість туру  від 230 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідний квиток на кінний завод 30 грн дорослий, 10 грн дитячий (до 12 років), 15 грн студентський; катання на конях 200 грн/45 хв; для дітей до 10 років катання на поні 190грн/45хв.(Катання можливе при відсутності змагань).

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Комментарии

Оставить комментарий