Чарівна «Софіївка» м. Умань

Виїзди кожні вихідні з 18.06.17р.

06:00 – збір групи та виїзд з Черкас.

06:30 – збір групи та виїзд зі Сміли.

11:00 – орієнтовний час прибуття до дендрологічного парку «Софіївка».

11:00 – 16:30 вільний час на території парку.

Потрапивши до музею живої природи під назвою «Софіївка», Ви відразу переконуєтеся: тут все нагадує казку. І це дійсно так, адже в основу композиційного вирішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів.

Головний вхід парку прикрашають дві кам’яні сторожові вежі, вінець яких запозичений з храму давньоримської богині домашнього вогнища та вогню Вести. Всі наречені намагаються заманити сюди своїх женихів: сама Веста благословить вас і вашого супутника, коли ви пройдете під її вінцем.

Грот Каліпсо, який раніше називався гротом Льва або гротом Потоцького – дарує щастя всім, хто зайде в середину. Сам граф Потоцький написав польською мовою «Хто нещасливий, то нехай зайде і стане щасливим, а хто щасливий, нехай стане ще щасливішим». Згідно з переказами, потрібно торкнутися мідного напису, а після обійти тричі навколо величезного каменя, що стоїть посередині, після чого загадати бажання.

Також можна вилікуватися від хвороби, якщо побувати біля Венери-купальниці. Якщо людина вип’є водиці з джерела, де тече радонова вода, а потім загадає бажання позбутися від недуги, то хвороба обов’язково вийде з тіла.
А за допомогою «Великого водоспаду» Софіївки можна випробувати долю. Щоб виповнилося потаємне бажання, потрібно пройти по проходу прямо за його потоками, і якщо на тебе не впаде жодна крапля, все задумане здійсниться.

17:00 – збір групи та виїзд з Умані.

20:00 – 20:30 –  орієнтовний час повернення до Сміли, Черкас.

Вартість туру 260 грн/особа

Дітям до 10 років знижка 20 гривень

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується: вхідний квиток, харчування, особисті витрати, атракціони.

Оставить комментарий