Чигирин — Суботов — Холодный Яр

08:00 – виїзд з Сміли.

09:00 – виїзд з Черкас.

10:30 — екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яною різьбою. Подивимося на відновлену резиденцію Б. Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

13:00 — с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Під час екскурсії дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчищі. І втамуємо спрагу чистою водою з історичної криниці.

14:00 – відвідування Мотронинського монастиря, де із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області та  про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування у святих місцях. Онуфріївське джерело, яке знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

15:00 – приїзд на хутір Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на закінчення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

16:00 – орієнтовний час виїзду додому.

17:30 – орієнтовний час повернення в Черкаси.

18:30 – орієнтовний час повернення в Смілу.

Вартість туру 270 грн/особа

*При бронюванню туру вартість будь ласка уточнюйте

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, харчування, особисті витрати.