Чигиринщина ІНКОГНІТО

Місто Орбіта загубилося у лісі під Чигирином. Бетонна дорога, яка добре збереглася, тому що нею рідко їздять, крізь бір веде до наймолодшого в області міста.

Про його минуле нагадує височенна цегляна труба недобудованого реактора. Її важко не помітити за кілька кілометрів.

45 років тому влада вирішила побудувати тут Чигиринську атомну електростанцію та місто енергетиків на 20 тис. мешканців. Спорудження станції розпочали, місто заклали. У 80-х, змінивши проект, будівництво заморозили. А після Чорнобильської трагедії назавжди зупинили.

Далі на нас чекає переїзд до першої козацької столиці — місто Чигирин.

По приїзду в Чигирин, на Вас чекає екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яною різьбою. Подивимося на відновлену резиденцію Б. Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

Далі нас чекає переїзд в с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчищі. І втамуємо спрагу чистою водою з історичної криниці.

Під час переїзду до Мотронинського монастиря із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області та  про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування у святих місцях. Онуфріївське джерело, яке знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

Наступний переїзд на хутір Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на закінчення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

 Вартість туру від 180 грн/особа

 У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід, оформлення документів

Додатково оплачуються: вхідні квитки та екскурсійне обслуговування, особисті витрати, харчування.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати. 

Оставить комментарий