Дендропарк у Кропивницькому

Дата туру: 06.05.2018

Програма туру:

07:15 —  збір групи та виїзд з Черкас.

08:00 — збір групи та виїзд зі Сміли.

08:45 — збір групи та виїзд з Кам’янки.

10:00 — 16:00 – вільний час на території Кіровоградського дендропарку.

Кіровоградський Дендропарк – казковий куточок в центрі України. Сюди приїжджають тисячі гостей, щоб насолодитися неймовірною красою сортових голландських тюльпанів і здійснити захоплюючу подорож у світ розваг. «Український Діснейленд» — така назва міцно закріпилася за парком в народі завдяки різноманітності атракціонів і широкого спектру послуг у сфері розваг.

1958 року на околиці Кіровограда було створено мальовничий парк, який став легенями міста, окрасою і популярним місцем для відпочинку жителів. Було висаджено близько 50 видів дерев та кущів. 1972 року парку було надано статус парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва. На території парку створено невелику зону з атракціонами для розваг і відпочинку населення. 

2001 року  почалося відродження паркової зони, яка в попередні роки була запущена. Основною метою було зберегти всі досягнення, створити ландшафт зеленої зони, реставрувати наявні атракціони і придбати нові, побудувати дитячі майданчики та місця відпочинку. Дендропарк створено для забезпечення повноцінного відпочинку всіх вікових груп.

Сьогодні в дендропарку діє 20 атракціонів. Атракціони поділяються на три умовні групи: дитячі, сімейні та екстремальні.

2007 року побудовано стаціонарну криту сцену. До кожного свята дендропарк готує для гостей програми. Улітку тут регулярно проходять концерти та різноманітні виступи, культурно-розважальні та спортивно-оздоровчі заходи.

Справжня родзинка парку — 150 тисяч тюльпанів, які щорічно навесні радують всіх відвідувачів. Завезені з Голландії цибулини тюльпанів щовесни проростають на кіровоградській землі, щоб після довгої зими, першими подарувати щастя і гарний настрій.

16:00 – збір групи та виїзд з Кропивницького.

17:30 – орієнтовний час прибуття в Кам’янку.

18:00 – орієнтовний час прибуття в Смілу.

18:30  орієнтовний час прибуття в Черкаси.

Вартість туру 280 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка.

Додатково оплачуються: квитки на атракціони, харчування, особисті витрати.

Отзыв