Дендропарк в Кропивницькому

151

У 1958 році на околиці Кропивницького  був створений мальовничий острів, який став легенями міста, прикрасою і популярним місцем для відпочинку місцевих жителів. Тут було висаджено понад 50 видів різноманітних дерев і чагарників. А в 1972 році парк був занесений до категорії парків-пам’яток. На території парку була створена невелика зона з атракціонами для розваг і відпочинку населення. На момент відкриття в парку було 7 атракціонів.
На сьогоднішній день кіровоградський дендропарк – це паркова зона, яка розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займають зелені насадження та ландшафтні куточки, а на 12-ти знаходяться розважальні заклади та атракціони. Справжня родзинка парку – 100 тисяч тюльпанів, які щорічно навесні радують всіх відвідувачів. На «кіровоградське диво» приїжджають подивитися з інших міст України. А в 2009 році в парку було висаджено алею туй на честь 70-річчя Кіровоградської області. Окремої уваги заслуговує розважальний комплекс парку.

htmlimage (3)

У Дендропарку налічується 40 атракціонів. Всі атракціони відповідають світовим стандартам індустрії розваг і проходять державну сертифікацію. Дендропарк створений для забезпечення повноцінного відпочинку всіх вікових груп. Атракціони діляться на три умовні групи: дитячі, сімейні та екстремальні. Крім атракціонів до послуг відвідувачів літні кафе «Глорія», «Відпочинок», «Сімейний», «Весела господиня» і ресторан «Арка», який працює цілий рік і є справжнім казковим замком у центрі парку.

Вартість туру від 120 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, оформлення документів.

Додатково оплачується: квитки на атракціони, особисті витрати.

*Вартість вказана з розрахунку автобуса на 50 місць, при замовленні іншого автобуса вартість може змінюватись.