Дорога кохання

2 дні/1 ні

Дати туру: 08-09.04; 22-23.04; 06-07.05; 20-21.05

Вартість 1850 грн/особа

Київ — Радомисль — Житомир — Дубно — Рівне — Корець — Київ

ArticleImages_52016_

1 день

8:00 Виїзд з Києва автобусом туристичного класу (Південний залізничний вокзал)
Екскурсійна програма дня:
Екскурсія по замку «Радомисль» — романтичне місце, яке вподобала місцева молодь.  Особливість такого місця — це поєднання комфорту і заглиблення в історію. Комплекс є дуже вдалою трансформацією, адже на місці замку колись був старий млин. Сьогодні це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. Після проведеної реставрації «Замок-музей Радомисль» являє собою повністю відновлену середньовічну фортифікаційну споруду з відтвореними автентичними інтер’єрами XVII-ХІХ ст. Тут розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України».

Оглядова екскурсія по місту Житомир. Ми покажемо вам найцікавіші об’єкти міста. Комплексний обід в кафе. Переїзд в м. Дубно.
Екскурсія по Дубинському замку — одному з найцікавіших замків Волині. Замок відомий скарбами, які зберігалися тут ХVI-ХVII ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістилися відразу два палаци: князів Острозьких та палац князів Любомирських. На території є кузня, в якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з лука.

20:30 Поселення в готель «Айвенго». Відпочинок.

2 день

Сніданок в готелі. Звільняємо номери і продовжуємо нашу подорож. У програмі дня:

Оглядова екскурсія по місту Рівне з відвідуванням музею бурштину.
Здавна люди вірили в магічні властивості цього каменю, вважали талісманом щастя. Використовували як оберіг, окрасу і навіть як грошову одиницю. Намисто з нешліфованого бурштину є лікувальним, лікує щитовидну залозу. Окрасою музею є бурштинова корона і єдиний у світі вишитий Кобзар. Раз у рік в Рівному проводять однойменний конкурс краси. За право приміряти корону на собі змагаються по дві учасниці з кожної області. При музеї також є магазин, в якому навіть сама вимоглива панянка зможе вибрати собі прикрасу.
Серед експонатів музею шматочки бурштину яким до 4 млн. років, були знайдені в Рівненській області. Крім самих каменів, ви можете побачити прикраси, виготовлені з його використанням. Серед колекції — диск-амулет якому  2,5 тис. років, і який є найстаровиннішою прикрасою в Україні.

ostrog2

Оглядова екскурсія по місту Острог і екскурсія по території першого вищого навчального закладу у Східній Європі — Острозька академія. Це сама стара українська науково-освітня установа. У 1576 році князь Костянтин Острозький  заснував  академію в Острозі. Також вас чекає огляд замку князів Острозьких.

Свято-Троїцький Корецький жіночий монастир.
22:00 орієнтовний час прибуття до столиці.

У вартість входить:

-Транспортне обслуговування по програмі;
-Проживання в готелі «Айвенго» 1 ніч;
-Харчування: 1 день — обід; 2 день — сніданок / обід;
-Екскурсії: оглядова м. Житомир та Рівне, Дубенський замок, замок князів Острозьких, Острозька академія, музей бурштину;
-Вхідні квитки:
— Дубенський Замок;
— Замок князів Острозьких;
— Острозька академія;
— Музей бурштину;
-Страхування.

Додатково оплачуються:

-Вхідні квитки:
— Замок «Радомисль» 130грн;
-Додаткове харчування;
-Особисті витрати.