Екскурсія «Над берегами Тясмина» м. Кам’янка

В 1820—1822 рр. це містечко відвідував О.С.Пушкін. Розкішна природа, гостинність родини Раєвських-Давидових сприяли творчому натхненню поета, саме тут він написав декілька ліричних поезій, що ввійшли до скарбниці світової літератури.

З 1865 по 1893 рік до міста щороку приїздив видатний російський композитор П. І. Чайковський. Кам’янка впродовж 28 років стає для нього рідною домівкою, місцем, де народжувались його безсмертні твори: опери “Євгеній Онєгін”, “Мазепа”, балет “Лебедине озеро”, симфонії, увертюри, фортепіанні концерти і п’єси. Сьогодні в будинку, де жив композитор, розташований Кам’янський історичний музей з меморіальною кімнатою П. І. Чайковського.

До наших днів збереглись залишки старовинного парку Давидових, що нині має назву парк ім. Декабристів.

На центральній алеї цього парку привертають увагу відлиті в бронзі постаті керівників Південного товариства В. Л. Давидова, П. І. Пестеля, С. І. Волконського, С. І. Муравйова-Апостола, М. П. Бестужева-Рюміна. Цей пам’ятник декабристам в Кам’янці є одним із найкращих зразків монументального мистецтва в Україні.

Найдавнішою пам’яткою архітектури міста є грот, побудований в кінці XVIII ст, — улюблене місце відпочинку гостей Кам’янки, в тому числі О. Пушкіна, П. Чайковського, декабристів. Прикрасою парку ім. Декабристів є Зелений будиночок та водяний млинок — пам’ятки архітектури початку XIX ст.

На базі цих пам’яток в 1995 році утворено Кам’янський державний історико-культурний заповідник.

Завітайте до заповідника, вдихніть аромат поезії і музики, що панує в цьому, освяченому перебуванням великих геніїв світової культури, місці.

Вартість туру від 150 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки і послуги екскурсовода на екскурсійних об’єктах.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

 

Оставить комментарий