Кінний завод в Жашкові + Буки

 

7:00 – збір групи та виїзд з м.Черкаси.

7:30 – збір групи та виїзд з м.Сміла.

11:00 – прибуття до Жашкова.

11:00-13:00 – екскурсія та вільний час на територій кінного комплексу.

У Жашкові розташований кращий в Україні кінноспортивний комплекс і один з найбільших кінних заводів. Комплекс займає площу 317 га, на якій розміщені стайні, пасовища, манежі, а також готель, ресторани, боулінг, сауна і навіть дитяча кімната. У Жашкові вирощують і тренують породистих коней, регулярно проводять виступи і спортивні змагання з конкуру та виїздки.

Під час екскурсії ви побачите всю територію комплексу, дізнаєтеся про розведення і тренування коней елітних порід. Після цього Вас чекає смачний обід (за додаткову плату), ну а потім — найцікавіша частина подорожі — верхова їзда.

Їзда верхи — це не тільки спорт, але і відмінний спосіб відпочити після трудових буднів в гармонії з природою. Досвідчені інструктори допоможуть випробувати свої сили в ролі наїзника і знайти спільну мову з благородними і граціозними тваринами — кіньми. А відточити навички вершника Ви зможете у вільний час на території комплексу (верхова їзда факультативно 200грн/45 хв.).

13:00-13:30 – збір групи та переїзд до с.Буки.

13:30-16:00 — вільний час на березі р.Гірський Тікич.

Буцький каньйон називають «маленькою Швейцарією». Багато мандрівників відзначають що це місце, дивно нагадує фіорди в Норвегії. Асоціації у кожного свої, але місце насправді унікальне. Воно розташоване на річці Гірський Тікич, біля села Буки, Черкаської області. Вік гранітних скель в каньйоні — понад 2 млрд.років. Перед входом в Буцький каньйон знаходиться водоспад-перекат Вир, тут же збереглися руїни водяного млина XIX століття. Примітний каньйон і тим, що тут була побудована перша в Україні гідроелектростанція.

16:00 – збір групи та виїзд з с.Буки.

19:00-19:30 – орієнтовний час повернення в Смілу, Черкаси.

Вартість туру 260 грн/ особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується: катання верхи, харчування, вхідний квиток до кінного заводу.

Отзыв

 • Людмила:

  Добрый день, что у Вас есть за экскурсия на эти выходные 29-30 числа?

 • Вита:

  Здравствуйте,
  скажите пожалуйста, можно ли присоединится к эксурсии в Букскский каньон со Смелы?
  Спасибо,
  Вита