Екскурсія в Канів

 

Головна визначна пам’ятка Канева – це Чернеча, або Тарасова гора. Екскурсія в Каневі познайомить Вас із життям та творчістю одного з легендарних українських поетів — Т. Г. Шевченком.

Саме в Каневі під високим курганом, похований Тарас Шевченко. Коли Ви підніметеся до могили поета, відкриється приголомшливий вид на дніпровські простори і, можливо, ви зрозумієте, що ж надихало знаменитого поета. Вас чекає оглядова екскурсія по Каневу, під час якої відвідайте музей Тараса Шевченка і Тарасову світлицю, насолодіться чудовою панорамою Дніпра.

Під час екскурсії ви відвідаєте Канівський Успенський собор, закладений у 1144 році великим князем Всеволодом Ольговичем. Навесні 1972 року в Успенському соборі було засновано Канівський музей народно-декоративного мистецтва.

Справжню насолоду принесуть Вам відвідування Канівського національного заповідника, який був заснований в 1925 році. Канів гостинно запрошує до відвідування в будь-яку пору року. Відвідайте і Ви, щоб причаститися духом національної гідності.

Факультативно пропонуємо відвідати інтерактивну екскурсію в «Мамонтландії»

Вартість туру від 190 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки і послуги екскурсовода на екскурсійних об’єктах, факультативні програми.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Оставить комментарий