Фестиваль Святого Миколая (м. Чигирин)

Дати туру: 17, 18 грудня 2016 року.

Дещо дивовижне трапиться у грудні цього року… У той час, коли кожна дитина чекатиме омріяного подарунку під подушку, а кожен дорослий у душі сподіватиметься на справжнє диво, головний добродійник покличе українців до себе у гості – на Фестиваль Святого Миколая!

Святий Миколай розпочне свій шлях із самого серця країни – з першої козацької столиці, Чигирина. 17-18 грудня тут збуватимуться мрії дітей та дорослих, тут кожен українець знову згадає як це – вірити в диво, вірити в краще, вірити, що все обов’язково буде добре!

Цього року Фестиваль Святого Миколая стане ще більш грандіозним дійством! Два дні фесту запам’ятаються:

 • кращими колядками та щедрівками у виконанні професійних та аматорських колективів України – під час Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок
 • мотиваційними виступами «сучасних Миколаїв» – українців, які відомі своїми добрими справами і діяльністю на благо країни. А це – і олімпійські чемпіони, і науковці, і потужні лідери думок. Вони надихатимуть гостей фесту на нові звершення під час «Зльоту сучасних Чудотворців»;
 • квестом для всіх малих бешкетників «Знайди шлях до Миколая!», наприкінці якого дітей чекатиме зустріч із головним українським чудотворцем та благодійником;
 • найсмачнішими гарячими напоями цієї зими – під час Фестивалю гарячих напоїв;
 • колоритним ярмарком «Казкова столиця»;
 • масштабною «Ялинковою Алеєю», котру вінчатиме велетенський Дідух Бажань;
 • безкоштовними подарунками для всіх діток.

 

Фестиваль відбуватиметься на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та стане територією див для дітей від 3 до 103 років

 

Вартість туру від 120 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, відвідування святкового фестивалю, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: особисті витрати, факультативні програми.

 

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

 

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Комментарии

 • Тетяна:

  Добрий вечір, дозвольте уточнити: тур в Чигирин на фест Святого Миколая одноденний? яка програма, коли від»їзд з Києва, скільки часу в Чигирині, коли повернення?

  • admin:

   Доброго дня, Тетяно. Дана програма розрахована на 1 день (18 грудня). Виїзд запланований з Черкас, Сміли, Корсуня, Городища та Кам’янки. Для організованих груп можливий виїзд з Києва.

Оставить комментарий