Інтерактивна екскурсія в «Зерноленд»

На південно-західній околиці села Івківці, Чигиринського району, постає нова для України атракція де гості зможуть власноруч долучитись до ВСІХ етапів народження хліба. Відвідувачів чекатимуть наступні майстер-класи: клепання коси, ходіння «за плугом», в’язання снопів, молотіння, помолу зерна розтиральником, ручними жорнами та вітряним млином, приготування тіста, виготовлення та випікання пирогів, приготування сувенірів із солоного тіста, сніцарства, виготовлення паперу, «від овечки до ниточки», столового виноградарства. На території були створені: навчальна нива, сцена та амфітеатр для фестивалів, ярмаркова площа, вежа, шаховий лабіринт, майданчик атракцій «Очевидне – неймовірне», столи з накриттями та місцями для приготування харчів. Створено марковані маршрути «Хлібна стежка», «В пошуках Богдана Хмельницького», «Козацький хліб». На стежках на групи чекатимуть зустрічі з костюмованими героями української міфології.

Програма розрахована на 4-5 годин і за бажанням може включати в себе поїздки до Чигирина та  Суботова.

 Вартість туру від  185 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів

 Додатково оплачується: квиток до «Зерноленду» (75 грн/особа), вхідні квитки на туристичні об’єкти в Чигирині та Суботові.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Оставить комментарий