Ирония Закарпатья или с легким чаном (Новый год)

 

Дати туру: 29.12 — 03.01

1 день.

17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м. Київ.

18:35 Виїзд поїздом № 13

2 день.

08:48. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 (королівські сауни, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м. Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.

3 день.

Сніданок. Автобусна екскурсія до гірськолижного комплексу «Великий». До ваших послуг 4,5 км гірськолижних трас різної складності, а також траса для сноутюбінгу. Гірськолижні траси обслуговуються двома бугельними підйомниками та одним підйомником для сноутюбів. Для підтримки снігового покриву на схилах гір працюють снігові гармати. Катання на лижах, санях, сноутюбах. Запрошуємо проводити рік, що минає, за старою доброю традицією водними процедурами (вхідний квиток входить у вартість туру). До ваших послуг два чани з мінеральною водою, сауна і валило. Валило – це масивний дерев’яний чан, в який з великою силою падає потік води гірської річки. Також до ваших послуг кафе-бар і більярд. Повернення в Хуст. Святкування Нового року. Прекрасна кухня, шоу-програма, жива музика, танці.

4 день.

Пізній сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія «Чудеса Марамороша». Пішохідна прогулянка по Хусту , знайомство з основними визначними пам’ятками міста: замкова міста, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій. Екскурсія бальнеологічний курорт Шаян. По дорозі зупинки:

  • дерев’яна готична церква св. Михайла (1688 р.), яку оточують дуби, ровесники церкви;
  • приватне рибне господарство, на якому вирощують осетра і форель;
  • бальнеологічний курорт Шаян, дегустація мінеральної води, прогулянка по курорту.

Продовжуємо святкувати Новий рік. Вечеря з живою музикою, закарпатські страви. Повернення в Хуст.

5 день.

Сніданок. Звільнення номерів. Автобусна екскурсія «Відчуй смак Закарпаття». Відвідування сільського господарства «Погоди», яка налічує 500 голів овець, виробляє 15 видів молочної продукції і 4 виду ковбас. Дегустація традиційних закарпатських сирів. Бажаючі можуть придбати продукцію «Погоди». Переїзд до Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття — замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля… Здається, ось-ось прокинеться, завирує життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, стрій солдатів, вишикуваних у середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя… Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко, ренесанс, міська ратуша (1904) на вежі, якій столітній часовий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам’ятники святим Кирилу і Мефодію, поету і письменнику, натхненнику національного відродження підкарпатських русин – А. Духновичу. Затишні вулиці, збудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки з вибором всіляких солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами… Обід. Трансфер на залізничний вокзал.

18:17. Виїзд поїздом № 100

6 день. 07:20 Прибуття в Київ

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Готель «Прем’єра»: вартість туру дорослі — 2700 грн, діти до 12 років з двома дорослими — 2500 грн. Новорічна вечеря дорослі — 800/600 грн, діти  — уточнюється.

У вартість входить: проживання та харчування по програмі, транспортне та екскурсійне обслуговування, медична страховка.

Додатково оплачується: проїзд Київ – Мукачево – Київ, вхідні квитки, святкування Нового року.

Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі — 300 грн./3 години, діти ростом до 150 см — безкоштовно; дегустація вин – 80 грн.; дегустація сирів – 50 грн.; замок «Паланок»: дорослі – 20 грн., діти – 10 грн.

Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничного проїзду Київ – Мукачево – Київ – 600 грн.

Оставить комментарий