Классная парочка: Закарпатье и Львов (Рождество)

 

Дати туру: 04.01 — 09.01

1 день.

18:30 збір туристів р. Київ, станція метро «Житомирська», автостанція «Дачна».

19:00 Виїзд автобусом в Закарпаття.

2 день.

Прибуття в Чинадієво. Сніданок. Екскурсія по замку Сент – Міклош (XV століття). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні і ватажком угорських повстанців Імре Текеле. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 (королівські сауни, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м. Виноградів. Розміщення в готелі. Вечеря.

3 день.

Сніданок. Автобусна екскурсія до самого мальовничого водоспаду Карпат – Шипіт. По дорозі зупинки:

  • село Іза – столиця лозоплетіння, придбання сувенірів та подарунків;
  • дегустація мінеральної води джерела Сойми (аналог «Єсентуки»).

Втомилися ніжки? Від автобуса можете під’їхати до водоспаду на санях, запряжених кіньми (10 грн). Для любителів екстриму – купання у крижаній воді, яка за переказами продовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках…(крісельний і бугельний підйомники 1500-2000 м). Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в готель. Святий вечір в готелі, вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

4 день.

Сніданок. Пішохідна екскурсія по Виноградово, знайомство з основними визначними пам’ятками міста: руїни замку Канків, палац баронів Перені, монастир францисканців, костел святого Вознесіння. Запрошуємо побалувати себе традиційної закарпатської SPA процедурою купання в чані з травами. Виїзд на територію національного парку «Зачарований край», де розташований комплекс, який включає в себе два чана, турецький хамам і баню (вхідний квиток входить у вартість туру). Вечеря з живою музикою, закарпатська кухня. Повернення в готель.

5 день.

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд у Львів Обід. Пішохідна екскурсія «Старий Львів». Огляд найцікавіших пам’яток міста — старовинних будівель, соборів, фортифікаційних споруд. Прогулянка унікальною середньовічною частиною міста, занесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метрової Ратушею і 45 пам’ятниками архітектури, Латинський собор, каплиця Боїмів, вежа Корнякта, Домініканський собор, комплекс Бернардинського монастиря, міський та королівський арсенали, Порохова вежа … Захоплюючі розповіді про видатних людей, що жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідини неповторних куточків давнього Львова — Італійського та Вірменського двориків. Львівські легенди, байки та історичні курйози. Вільний час у Львові. Виїзд в Київ.

6 день. 10:00 Орієнтовний час прибуття в Київ.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Готель «JJ HOTEL»:дорослі — 2500 грн, діти до 12 років з двома дорослими — 2300 грн.

У вартість входить: проживання та харчування по програмі, транспортне та екскурсійне обслуговування, медична страховка.

Додатково оплачується: проїзд Київ – Мукачево – Київ — 650 грн., вхідні квитки, вечеря 6 січня — 350 грн.

Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі — 300 грн./3 години; діти ростом до 150 см – безкоштовно; дегустація вин – 50 грн.; водоспад Шипіт – 5 грн.; латинський собор – 5 грн.; вірменська церква – 2 грн.; італійський дворик – 2 грн.

Додаткова інформація: оплата вечері 6 січня обов’язкова.

Оставить комментарий