Козацький край. Чигирин, Суботів, Холодний Яр

 

 

Дата туру 03.10.2020

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

07:15 – збір групи та виїзд із м.Сміли
08:00 – збір групи та виїзд із м.Черкаси
09:00 – 11:30 — м.Чигирин. Екскурсія в музей Б. Хмельницького, Замкової Гори (оплачується додатково).
11:50 – 13.00 — с.Суботів. Екскурсія до Іллінської церкви, Замчища Б.Хмельницького, трьох колодязів (оплачується додатково).
14:00 – 15:00 — обід в ресторані «Дикий Хутір» близько 1000-річного дуба-велетня (у вартість не входить).
15:10 – 16:10 — Холодний Яр. Екскурсія до 1000-річного дуба Максима Залізняка, сувеніри, катання на конях (оплачується додатково).
16:00 – збір групи та виїзд з туристично-історичних місць
17:00 – орієнтовний час повернення до м.Черкаси
17:40 – орієнтовний час повернення до м.Сміли

 

Мбх
Музей Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Богдана Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

В с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Під час екскурсії дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчище. І втамувати спрагу чистою водою з історичного колодязя.

 

мм
Відвідування Мотронинського монастиря, де з задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області і про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування в святих місцях. Онуфріївський джерело, який знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

 

дуб
На хуторі Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на завершення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини і надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

Вартість туру:
від 330 грн. з людини
від 310 грн. для дітей до 12 років

У вартість входить:
екскурсійний супровід
проїзд автобусом
страхування.

Додатково оплачуються:

вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
дорослий 90 грн
дитячий 60 грн
харчування
особисті витрати.

Прибуваємо додому, відпочиваємо та ділимося враженнями про цікаву екскурсію з друзями та знайомими. А також заробляємо бонуси, якщо ділимось враженнями в інтернеті: залишайте відгуки на гугл, фейсбук або інстаграм та отримайте сертифікат на наступну подорож на 300 грн від Flamingo!

Tags: