Львів та Чарівні Карпати

Програма  туру:

 

1 день

20:00 – виїзд з Черкас.

20:45 – виїзд зі Сміли.

21:15 – виїзд з Городища.

21:30 – виїзд з Корсуня.

 

2 день

08:00 – орієнтовний час прибуття до Львова.

08:30 – сніданок (оплачується додатково).

09:30 – підйом на ратушу (факультативно)

11:00театралізована екскурсія «Львівська кава».

Ми з вами поринемо у стародавні часи та відчуємо себе частиною історії Львова. Професійні актори у костюмах персонажів стародавнього Львова допоможуть вам здійснити подорож у часі та зрозуміти як жило середньовічне місто 500 років тому, які громади тут жили, які легенди розповідали. Запрошуємо вас у час лицарів, дворян та купців. Під часу туру Ви зможете спробувати найпопулярніші у Львові сорти кави (віденська кава, кава з жовтком, кава-гляссе та ін.), а також посмакувати традиційним львівським сирником. Екскурсія проводиться уцентральною частиною міста та його найстарішими кав’ярнями. В одній з яких кожен бажаючий зможе поворожити на кавовій гущі та зазирнути в майбутнє.

14:00 – обід (організовується самостійно)

15:00екскурсія-дегустація  в  «Театрі  пива. Правда». Це новий проект львівської мережі концептуальних авторських ресторанів «!Фест». Паб з власною пивоварнею в самому серці Львова, на площі Ринок. У триповерховій будівлі колишнього універмагу одночасно розміщуються пивоварня, склад готової продукції, магазин і пивний ресторан. Інтер’єр в стилі лофт, головним елементом якого є пивоварне обладнання. Безліч сортів фірмового пива «Правда»: Сезон, Імбирне, Весна, Світле, Сила, Стаут, Чорне та ін. Можна спробувати пиво з чорної смородини або ж з суцвіттями бузини. А живу музику в пабі щовечора виконує цілий оркестр.

16:00 вільний час. Факультативно пропонуємо Вам відвідати:

  • Львівську майстерню шоколаду;
  • Копальню кави;
  • Криївку;
  • Оперний театр;
  • Музей пивоваріння;
  • Підземелля Львова;
  • Львівську майстерню карамелі;
  • Дегустацію львівських настоянок.

3 день

07:30 — сніданок в хостелі.

08:30  — виїзд на заміську екскурсію, шо познайомить нас з Карпатським краєм та його легендами, які сьогодні приховують скелі, Мертве озеро, міст у «потойбіччя 🙂 »

«Тустань» — державний історико-культурний заповідник – одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху “Шовковий шлях” з Китаю до Португалії.
Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.
Це унікальна пам’ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні, а й у всій Європі, де збереглося близько 3 тисяч пазів в скелях, куди вставлялись дерев’яні конструкції (це могла бути 5-ти поверхова фортеця).
Унікальним також є колодязь видовбаний у скелі, кам’яна «цистерна».
Поруч джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на якій відбувається фестиваль середньовічної культури «Тустань».

Після відвідання заповідника «Тустань» відвідання Національного природнього парку «Сколівські бескиди»: водопад «Кам’янка», озеро-болото «Журавлине», джерело «Жива вода».

 19:00 – орієнтовний час виїзду додому.

 

 

Вартість туру  1550 грн особа

 

 У вартість входить: проїзд автобусом, супровід від туристичної фірми, страховка, сніданок  3 дня, проживання в хостелі «Оскар», екскурсія-дегустація в театрі пива «ПРАВДА», театралізована екскурсія «Львівська кава».

Додатково оплачується: додаткове харчування, особисті витрати,  вхідні квитки на туристичні об’єкти:

 — водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., школярі – 10 грн.;

— вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 40 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 20 грн.