Львівська кава: легенди, історія, традиції

21

2 дні/1 ніч

1 день

Львів. Зустріч туристів з гідом.
Оглядова екскурсія Львів Середньовічний Львів — місто, яке знаходиться на перехресті торгових шляхів та географічних зон, що зумовлює його унікальність. Місто ніколи не залишалось на узбіччі історії, воно було центром стратегічних планів загарбницької влади різних часів та різних народів. Кожна з них залишала по собі якусь пам’ятку. Екскурсія проводиться найдавнішою частиною міста, що збереглась до наших днів і є внесеною до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Оперний театр — один з найкрасивіших у Європі, Єзуїтський костел, Катедральний Собор, Площа Ринок, Успенський комплекс, Домініканський Собор, Музей-Аптека, Вірменський Собор, пл. Галицька, пл. А. Міцкевича.

Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати:

  • Міську ратушу
  • Львівську майстерню шоколаду
  • «Криївку»
  • Оперний театр

Ночівля в хостелі.

2 день

Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).

Львів’яни люблять говорити, що «все починається з кави — ранок, справи, любов…». Вміння пити каву — це ціле мистецтво, яке вимагає відповідного антуражу. Маленькі затишні кав’ярні та кафе Львова, ароматна кава і все до кави — це візитна картка Львова.

a93827

Тематична екскурсія «Кава у Львові». Ми запрошуємо Вас до неповторного Львова, в світ маленьких кав’ярень. Дозвольте показати Вам Львів з іншої сторони. У Львові приготування кави піднесено у ранг мистецтва, а кав’ярні — це невід’ємний атрибут, без якого львів’яни вже не уявляють своє життя. Адже, як відомо, кава — це справжній львівський напій. Саме львівянину Юрію-Францу Кульчицькому Відень завдячує відкриттям першої кав’ярні. Ви дізнаєтеся про перші кав’ярні Європи та Львова. Почуєте розповідь про історію споживання кави у Львові.  Пориньте в аромати запашної кави та шоколаду.

Вільний час для придбання сувенірів.

Вартість туру за 1 особу:

 При групі 10+1 — 450 грн/особа

При групі 20+1 — 400 грн/особа

У вартість туру входить:
— зустріч туристів представником фірми Танго Тревел;
— 2 оглядові екскурсії: «Середньовічний Львів», «Кава у Львові»
— проживання в хостелі.
Додатково оплачується:

— квитки на потяг (орієнтовно 260 грн/особа в дві сторони)
вхідні квитки;
— особисті витрати;
— факультативні програми;

—  харчування;