Маленька французька подорож

Львів — Прага — Париж — Версаль* — Діснейленд* — Дрезден — Велічка* — Львів
Дати: 11.04., 07.05., 30.05.,  13.06., 01.07.,  22.07.
Канікули – час знайомитися, дружити
і дізнаватись багато нового і корисного!
ТУР З ПРАКТИКОЮ АНГЛІЙСКОЇ І ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
В цьому турі ми відвідаємо:
Місто, де символом є дракончик.
Побуваємо в гостях в Празі!
Відвідаємо місто-мрію Париж!!! Діснейленд!!! Версаль і Монмартр!
Побуваємо в Дрездені в картинній галереї або музеї Гігієни.
Повторимо Англійську мову, знайдемо нових друзів і прекрасно проведемо час!

День 1.  Львів — Краків
09:00 Відправлення в тур. При швидкому перетині кордонів невелика прогулянка по Кракову. Місто – дивовижне, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звісно ж, милими польськими жартами. В ньому треба зупинитися, затриматися хоча би на мить… Для того, щоб від Барбакану пройтися по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати трубача в Марьяцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на древніх торгових рядах Сукенниці. Переїзд на ночівлю. Розміщення в готелі на території Чехії. Вечеря*. Ночівля.

День 2. Прага

 Сніданок. Переїзд в Прагу.
Пішохідна екскурсія Таємниці, що повідала Прага…”. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря… Далі вас очікують скарби Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти в Празького граду — резиденції чеських князів і королів. Вільний час. Пересування на громадському транспорті з гідом. Вхідні квитки оплачуються самостійно.
Денна прогулянка на кораблику по Влтаві (26€). Можливість прокататися на кораблику і пообідати. Шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей… Ось вони незабутні моменти в житті…
Можливість відвідати: Парк динозаврів Dinopark (вх квиток). Дінопарк в Праге знаходиться на даху ТЦ Harfa. Тут ви побачите скульптури тварин мезозойської ери в живому середовищі, палеонтологічний майданчик і 3D кіно.
Музей Іграшок на Празькому Граді (вх квиток). Це один з найбільших музеїв іграшок у Європі, тому відвідати потрібно обов’язково. Підходить для дітей будь-якого віку. Музей був створений в 1989 році режисером Іваном Штайгер. Перші іграшки були придбані в якості реквізиту для зйомок, потім у режисера з’явилися і старовинні, цінні експонати. Чудова колекція плюшевих ведмедиків і старовинних ляльок, конструктори, залізниці і замки.
Прогулянка по Петршинам і Празькому Граді (16Є). Для початку їдемо на трамваї, сідаємо на фунікулер і йдемо на самий верх, до Планетарію. Йдемо на екскурсію в Планетарій. Після Планетарію йдемо на оглядову вежу щоб помилуватися дивовижною панорамою Праги. Потім спускаємося вниз по алеї до Страговського монастиря і йдемо гуляти в ареал Празького Граду.Вечеря*. Нічний переїзд в Париж.

5

День 3. Париж

 По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
И от Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, красивих жінок і багатьох таємниць…. Пішохідна екскурсія: «Побачення з Парижем». Нас чекають: площа Конкорд, сади Тюлері, величний Лувр, один з найкрасивіших театрів світу — Гранд Опера, Бульвар Капуцинів, і на завершеннія найпоетичніша церква в Парижі — Мадлен !!! Побачивши всю цю красу, розуміємо що Париж — казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами … і це прекрасно !!! Вільний час.
Є можливість здійснити прогулянку по таємничій Сені (13€), побачивши красоту мостів і Нотр-Дам… Самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квиток опл. дод.). Відвідати музеї на вибор – вхідні квитки дод. оплата: Знаменитий Фрагонар – музей –магазин парфумів. Музей Магії- У цьому музеї зібрана унікальна колекція фокусних реквізитів, оптичних обманів, афіш, гравюр та інших предметів, так чи інакше відсилають до магії. На вході вас зустріне маленьке чортеня, що сидить верхи на величезній чарівній пір’яній ручці, яка виводить запрошення увійти. Як вже говорилося, сходинки спускаються вниз і ви опиняєтеся в кам’яних кімнатах музею.
Музей Шоколаду в Парижі. Французький шоколад завжди відрізнявся і відрізняється своєю суворою відповідністю стандартам і високим вимогам. У Паризькому Choco Story можна побачити близько 1000 експонатів, які відображають всю історію розвитку шоколаду і його хід по різних країнах і епохах. Виявляється, шоколад був відкритий більше 4 тисяч років тому племенами Олмека, які не тільки вживали какао-зерна в їжу, але і використовували замість грошей.

“Банти і діаманти” (18€ + вхідні квитки). Королівська резиденція– Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї …. «… Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі …. ».

Вечірня прогулянка “Легендарний Монмартр” (10€). Найвідоміший пагорб Парижу, увінчаний короною — Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижу.
Вечеря*. Ночівля.

hdoboi.org-84709

День 4.Діснейленд

 Сніданок.
Парк «Діснейленд» (23€ + вх. квиток). «Діснейленд»– це цілий світ чудес і розваг, найбільший парк атракціонів у Європі. Скрізь звучать мелодії з улюблених диснеївських мультиків і фільмів, панує весела святкова атмосфера. Тут можна не тільки побачити, а й сфотографуватися з гуляющими мультяшними персонажами. Відвідувачів чекають чудові атракціони, герої мультфільмів, казкові вистави і паради. Тут завжди бажані не лише діти, а й дорослі, тому що Діснейленд — це Країна вічних канікул, де ніколи не затихає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі … Парк Disneyland Paris поділений на тематичні зони, в кожній з якої є свої атракціони, магазини і ресторани. Що ще можна побачити в казковому краю «Діснейленду»? Рожевий замок Білосніжки. Павільйон Пітера Пена. Житло Робінзона, заховане в гілках колосальних розмірів дерева. Всякі зримі чудеса начебто літаючих слонів. Вечеря*. Нічний переїзд в Чехію.

День 5. Дрезден

 По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Вільний час в Дрездені.
Древня столиця Саксонії – Дрезден. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Тут був винайдений перший європейський фарфор і перша оригінальна система європейських гімназій.
Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будівлі Цвінгеру, Резиденція правлячої династії Веттінів, «Балкон Європи» тераса Брюля.
Вільний час. Можна відвідати Дрезденську картинну галерею (16€). По-німецки галерея називається «Старі майстри» тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля….
Цікаво для школярів відвідати Музей Гігієни (10Є). В цей музей варто прийти, щоб заглянути всередину себе. Його головна експозиція називається «Пригода – людина». Основні експозиції: «Жити і Вмерти», «Їсти і пити», «Рух», «Згадувати. Мислити. Вчитися». Багато моделей можна чіпати, і крутити в руках. У спеціальному залі розташовані експонати, за якими діти можуть вивчати, з чого складаються очі і як працюють вуха. Дуже пізнавально і цікаво.
Вечеря*. Ночівля на території Чехії..

i

День 6. Величка — Львів

 Сніданок. Можливість відвідання супермаркету. Переїзд по території Польщі.
А тепер Вікторина! Переможе найдопитливіший і уважний!
Соляні Копальні “Велічки”(23€). Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури- ціле підземне місто!
Час прибуття у Львів орієнтовно 22:00 (залежить від проходження кордону). Вечеря*.
Місце прибуття у Львів — Комплекс Термінал «А». Переїзд на поезди на з.д. вокзал. До нових зустрічей!

Для груп Вартість з особи
Група 16+1 242 $
Група 10+1 256 $
Група 6+1 265 $
Вартість туру вклюяає:
  — груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс — оплачується додатково)
• Зустріч представниками компанії
• Проїзд по маршруту автобусом євро класу
• Керівника групи від компанії по маршруту
• Групова медична страхівка
• Проживання по маршруту:
Готель 3* з сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачується:

• Турпакет на 60€, 88€ або 238€ (на вибрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга «гарантійний платіж від невиїзду» — 18 €
• послуга «гарантований номер місця» — 18 € (місця з 1 по 16).
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, сувеніри).
• Вхідні квитки в екскурсійні обєкти
• Дод. Харчування:
7 обідів або вечерь = 130євро.
Консульський збір 35€. (Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років по договору про спрощення візового режиму)
Візовий центр 25 Є

Оставить комментарий