МАНДРИ У МИНУЛЕ

Васютинський дендрологічний парк маловідомий, але дуже гідний найвищих оцінок.

Виявляється, крім відомого на всю Україну дендропарку «Софіївка», в нашій області є ще один прекрасний пам’ятник садово-паркового мистецтва. Розташований він в селі Васютинці Чорнобаївського району. Васютинський дендрологічний парк заснував у 1977 році вчитель біології місцевої школи Іван Сиволап. Парк невеликий, але рослин у ньому навіть більше, ніж у знаменитій «Софіївці». Творець парку постарався, щоб його дітище було унікальним. Сьогодні тут можна знайти понад 250 видів трав’янистих рослин і понад 300 видів дерев і чагарників.

Абсолютно несподіване видовище чекає  мандрівників на хуторі «Тараса Бульби». На мальовничих полях край села зводиться … справжній хутір Тараса Бульби. Уродженець села, мистецтвознавець і художник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Володимир Недяк вирішив створити музей-скансен, де кожен бажаючий матиме змогу з головою поринути в життя і побут козаків, підкувати коня, з’їздити волами до млина, змолоти борошно і випекти хліб у печі за стародавніми рецептами. 

За основу було взято відомий твір Миколи Гоголя «Тарас Бульба» і вирішено відтворити батьківщину його головного героя.

Неподалік хутору вже розбудували садибу старого козацького полковника — п’ять комор, криницю, льохи під хату Тараса Бульби. Поряд – стайня, вівчарня та хлів для волів.

Перебуваючи тут, складається враження, що потрапляєш у минуле – у кінець вісімнадцятого століття. Тихо, спокійно і жодних проявів звичної нам цивілізації.

Вартість туру від 190 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, додаткові витрати.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати. 

Оставить комментарий