«На 50-ій паралелі» м.Харків

2 дня /1 ніч

1 день.

Прибуття групи до Харкова.

Перша столиця України, найбільше місто на 50-й паралелі, легендарна столиця половців Шарукань — «місто за валом на березі заболоченої річки», сучасний культурний, промисловий і науковий центр з населенням майже 1,5 млн. осіб.

Ми переконані на 100%, що екскурсія вам сподобається: адже Харків — одне з найкрасивіших міст України, місто-мільйонник, місто-трудівник, місто-франт, місто-бізнесмен, місто-вчений, місто-герой, хоч офіційно і не заслужив свого часу звання. Харкову є чим пишатися і є що показати! Як і належить будь-якій екскурсії, вона обов’язково повинна початися з легенди! А красивих легенд про походження Харкова дуже багато, починаючи з переказу про доньку Атілли Харьхе і закінчуючи міфічним козаком Харько. Харків — місто вільних і волелюбних людей, предками яких були українські козаки.

Харків – перша столиця України, місто, де був відкритий перший університет, видані перші газети та журнали українською мовою, де з’явилося українське телебачення, де розщепили ядро ​​атома і сконструювали радіотелескоп. Оглядова екскурсія по місту: Університетська гірка — кріпак пагорб, Вічний вогонь, Успенський і Благовіщенський собори, символ міста — Дзеркальний струмінь, сквер Перемоги, найбільша площа Європи — площа Свободи, Національний університет, Держпром, пам’ятник засновникам Харкова, пам’ятники В.П. Каразіну і Т.Г. Шевченко. Історія, символи, традиції Харкова, вулиці і площі, знамениті харків’яни і багато іншого.

Після закінчення екскурсії група буде доставлена ​​на поселення в готель.

Обід (за бажанням за додаткову плату).Вільний час. 

2 день.

Підйом, сніданок і вільний день в місті! Ми пропонуємо факультативні екскурсії:

Харків — місто унікальних розваг — чекає своїх гостей. Екскурсія по «українському Діснейленду» — Парку Горького, найсучаснішому парку розваг України, які увійшли в ТОП-25 кращих парків Європи

  • романтична панорамна прогулянка-катання на канатній дорозі, яка нещодавно за версією журналу The Gardian увійшла в ТОП-10 світу (вартість квитка 50 грн) або на Колесі огляду, найвищому в Україні (55 м) (вартість 40 грн)
  • відвідування єдиного в світі за своєю унікальністю атракціону «Будинку жахів» (вартість 50 грн)
  • екскурсія «Легенди та історії Ейфелевої вежі»
  • ідеальне місце для яскравих Селфі на тлі «куточка Франції» — вихід на панорамні балкони «Французького бульвару»
  • міст закоханих і херувими, які виконують бажання під «Французькому бульварі»
  • Єдиний в Україні музей фотоіллюзій!!
  • вартість фотографій без обробки 300 грн.

(Зйомка на професійний фотоапарат фотографа) — вартість фотографій в обробленому вигляді 500 грн 30 фото. (Зйомка на професійний фотоапарат фотографа) Абсолютно безкоштовно наш фотограф пояснить як правильно зробити фото для створення оптичного обману і зробить фото (на Ваш фотоапарат або телефон) на парних локаціях!Круті знімки вам гарантуємо!

Вартість туру (при проїзді потягом) 950 грн/особа на групу 18 + 1

Вартість туру (при проїзді автобусом) 1650 грн/особа на групу 18 + 1

 У вартість входить: супровід групи гідом, екскурсійне обслуговування, проживання (1 ніч), страхування.

 У вартість НЕ входить: особисті витрати, факультативні екскурсії, харчування, ж/д квитки.