Новый год во Львове

Новый год во Львове

30.12.2016 — 02.01.2017
(4 дні/3 ночі) 

1 день 30.12.16 п’ятниця.
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю)*.
Пішохідна екскурсія «Новорічна казка», під час якої ви дізнаєтесь про обереги та обряди, народні звичаї та традиції. Вам розкажуть про історію свята і міста, та як раніше святкували Новий Рік у Львові. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пори року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців. Ви поринете у світ казки та новорічних свят…
Факультативна екскурсія — “Нічна варта Львова” (250 грн.)

2 день 31.01.16 субота
Оглядова екскурсія по Львову (автобусна): захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, з якої видно увесь Львів — як на долоні, знайомство з княжим Львовом: придворною церквою Св. Миколая, церквою Св. Параскеви — у якій зберігся найдавніший львівський іконостас 17 ст., костелами св. Івана Хрестителя та Марії Сніжної, а далі: вишуканий сецесійний проспект Шевченка, архітектурний комплекс головного галицького греко-католицького храму — Собору Святого Юра, Університет, Львівська Політехніка, палац Потоцьких, Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Підготовка до святкування Нового 2017 року.
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2017 РОКУ!!! (при проживанні в готелі «Гетьман» Новорічна програма входить у вартість).

3 день 01.01.17 неділя
Пізній сніданок.
Пішохідна екскурсія по Львову «Визвольними шляхами» (2 год.). Під час екскурсії Ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова.
Вільний час. 

4 день 02.01.17 понеділок
Сніданок. Виселення з готелю до 12.00. туристи самостійно добираються на вокзал

Вартість туру:

Готель “ПРЕМІУМ”, номер стандарт   — 3300 грн/особа

Готель “ГЕТЬМАН”, номер стандарт  — 3500 грн/особа

Готель “СТАРИЙ КРАКІВ”, номер стандарт — 3700 грн/особа

Готель “АРТ-ГОТЕЛЬ МОДЕРН”, номер стандарт — 3750 грн/особа

Готель “НОТА БЕНЕ”, номер стандарт — 4450 грн/особа

Готель “ЖОРЖ”, номер стандарт  6900 грн/особа

У вартість включено:
— проживання (3 ночі) у готелі
— 3 сніданки;
— трансфер вокзал-готель;
— оглядова автобусна екскурсія по Львову;
— пішохідна екскурсія «Новорічна казка»,
— пішохідна екскурсія «Визвольними шляхами».
— Новорічна програма, при проживанні у готелі Гетьман.

Додатково оплачується:
— квитки на потяг;
— факультативні програми –потрібно бронювати при бронюванні туру! («Нічна варта» -250грн);

— вхідні квитки.