Осінні канікули в Карпатах

Івано-Франківськ — Яремче — Буковель — Шешори — Верховина — Скит Манявський — Івано-Франківськ

3 дні/2 ночі

День 1

Зустріч групи 
Переїзд в Карпати в супроводі екскурсовода. 

Переїзд до Яремче — туристичного центру розташованому між горами на березі річки Прут. 
Водоспад Пробій, карпатська архітектура, огляд зовні ресторану «Гуцульщина», побудованого без єдиного цвяха, найбільший сувенірний ринок Карпат над річкою. Вільний час на обід. 

Переїзд в ТК Буковель. 
Підйом на оглядовому підйомнику звідки відкривається прекрасний вид на гори Говерлу і Хом’як. Вільний час для прогулянок по одному з найбільших туристичних комплексів Європи. 
Повернення в Івано-Франківськ. Розміщення в готелі Надія *** (одномісні та двомісні номери з окремими ліжками)

день 2

Сніданок — шведський стіл.

Івано-Франківськ-Шешори-Верховина Івано-Франківськ 
Шешорські ниці водоспади називають в народі сріблястими через відблиск води і природи, що їх оточує. Краса водоспадів заворожує і дарує натхнення, підтвердженням цьому є пісня «Гуцулка Ксеня», яка була тут написана. Переїзд в м Верховину відомий на всю Україну своєю унікальністю і збереженням карпатських звичаїв. 
 
Відвідування «Музею народних інструментів» в його експозиції — предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, а головне — колекція унікальних місцевих гуцульських музичних інструментів.Кожен може спробувати пограти на скрипці, дримбі, трембіті, приміряти і сфотографуватися в національному одязі! 
Відвідання Будинку-музею «Тіні забутих предків» — місце зйомки фільму відомого режисера Сергія Параджанова. У музеї представлені костюми, фотографії та документи. 
Незабутні пейзажі, старовинні мости через річку Черемош зачаровують всіх. 
Повернення в готель.

день 3

Сніданок — шведський стіл

Виселення з готелю. 
Екскурсія в Скит Манявський . Ще в 13 ст. вражаюча краса карпатських гір «манила» своєю недоторканністю і самотністю. Саме тут Йов у 1606 р заснував чоловічий монастир. За часів розквіту тут проживало до 200 ченців. На території була збережена в’їзна та оборонна вежа, відновлена дзвіниця і дерев’яна церква Воздвиження Чесного Хреста. У монастиря протікає чудодійне джерело, бере свій початок від Блаженного каменя (місце заснування монастиря). 
Повернення в Івано-Франківськ. 
Пішохідна екскурсія по Івано-Франківську: Затишні європейські вулички, які приведуть Вас до міської Ратуші, найбільша пішохідна вулиця з кафе і сувенірними магазинами, старовинні будинки з куполами, «Банківський квартал», сквери, парки, площа Ринок з таємними підземеллями , Ворота з золотим левом, «Дерево щастя », кріпак Бастіон. 
Вільний час.

Трансфер групи на вокзал.

Вартість туру:

1450 грн з 1 особи при групі 30 + 1 керівник безкоштовно 

1350 грн з 1 особи при групі 41 + 2 керівника безкоштовно

У вартість входить:

 — 2 ночі в готелі Надія;

 — 2 сніданки;

 — супровід екскурсовода;

 — транспорт по програмі;

У вартість НЕ входить:

 — Підйомник на Буковелі 105 грн/особа;

 — Музей інструментів — 20 грн/особа;

 — Тіні забутих предків -20 грн/чол;

 — Проїзд в Івано -Франківськ та назад