Автобусный тур «Сказочные парки»

Дата туру: 14.04.2019

 

Програма туру:

07:30 — збір групи та виїзд з Черкас.

08:30 — збір групи та виїзд зі Сміли.

09:00 — збір групи та виїзд з Городища.

09:30 — збір групи та виїзд з Корсуня.

11:30 — орієнтовний час прибуття до с. Буки.

У селі Буки на Київщині розташований мальовничий ландшафтний парк. Він був заснований в 1996 році підприємцем Іваном Сусловим.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний. Однак в деякі частини парку можна потрапити тільки з екскурсоводом. Під час екскурсії Ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Галявину Казок з дуже красивими казковими фігурами і міні-зоопарк, де живуть: лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини.

У парку побудована міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію. ГЕС дуже органічно вписана в ландшафт і є елементом парку. Планується побудувати каскад таких невеликих ГЕС для забезпечення електроенергією всього Сквирського району.

На горі сидять три жаби, що символізують благополуччя, біля них фотографуються молодята. Ще «жаба душить» тих, хто дивиться на все це благополуччя. Поблизу жаб розташована скульптура Максима Горького — улюбленого письменника Івана Суслова. (На території парку можна влаштувати пікнік або замовити обід в кафе. Екскурсія по парку 30 грн/особа. Тривалість 1 година — далі вільний час.)

14:00 — збір групи та виїзд з с. Буки.

15:00 — орієнтовний час приїзду в м. Біла Церква.

Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі. (Вартість вхідного квитка з екскурсією 50 грн/особа).

16:15 — збір групи та виїзд додому.

19:00 — орієнтовний час повернення до Сміли.

20:00 — орієнтовний час повернення в Черкаси.

Вартість туру: 420 грн/особа

У вартість входить:

  • проїзд автобусом
  • страховка
  • супровід.

Додатково оплачуються:

  • вхідні квитки на території парків
  • харчування
  • особисті витрати.

 

Tags: ,

Отзыв