Поїздка до аквапарку « Термінал» (м. Бровари)

 

Акваторія аквапарку в будь-який час року відкрита для дітей та дорослих, які хочуть поплавати, влаштувати справжнє свято, зарядитися енергією або просто як слід відпочити від повсякденної рутини.

Найголовніше в будь-якому аквапарку — це, звичайно ж, його водні атракціони. Адже відвідувачі направляються в акваторію, насамперед, за гострими і незабутніми відчуттями, за пригодами і гарним настроєм. На величезній площі (20,5 тис. м кв.) розташовано 11 найрізноманітніших водних гірок: хочеш — промчись з вітерцем по крутих віражах, хочеш — закрутись змійкою, а хочеш — полоскочи свої нерви в екстремальному вирі.

І найголовніше, аквапарк «Термінал», незважаючи на різноманіття  екстрім-зон, — це абсолютно безпечне місце, оскільки тут використовується саме надійне обладнання і забезпечується безперервний контроль з боку професійних рятувальників.

Окрема зона Аквапарку під назвою «Десант на Місяці» призначена для найвимогливіших відвідувачів – Ваших малюків. Кому-кому, а їм нудьгувати точно не доведеться. Тут Ваші непосиди зможуть постріляти з водної гармати, поплавати в басейні, попустувати під бризками теплих гейзерів та з захопленням покататися з гірок.

Збираєтеся провести увікенд всією сім’єю? Тоді похід в аквапарк буде ідеальним рішенням, оскільки задоволення від такого активного проведення часу гарантовано отримають діти будь-якого віку.

 

Вартість туру 280 грн/особа

Дітям до 10 років знижка 20 грн

У вартість входить: проїзд автобусом, супровід від туристичної фірми, страхування.

Додатково оплачується: абонемент в аквапарк 180 грн/дорослий, 150 грн/дитячий.

 

Виїзд з Сміли, Черкас, Золотоноші, Чорнобая.

 

07:00 – виїзд зі Сміли;

07:30 – виїзд з Черкас;

08:00 – виїзд із Золотоноші;

11:00 – орієнтовний час прибуття до аквапарку;

11:00 – 16:00 – вільний час на території аквапарку «Термінал»;

16:30 – збір групи;

17:00 – виїзд з м. Бровари;

20:00 – орієнтовний час прибуття в Золотоношу;

20:30 – орієнтовний час прибуття в Черкаси;

21:00 – орієнтовний час прибуття в Смілу.

Оставить комментарий