«Пригоди у файному місті»

2 дні/1 ніч

Дати турів: 15-16.04.; 01-02.05.; 27-28.05.;

Вартість 1690 грн/особа

Київ-Житомир-Тернопіль-Збараж-Вишнівець-Кременець-Житомир-Київ

Плануєте свій вікенд? Чому б тоді не вибрати для нього наш дводенний тур в Тернопіль! Ми пропонуємо вам подивитися два неймовірних палаци з розкішною територією і два міста, які вас вразять своєю красою та історією.

panorama

1 день

7:30 відбудеться збір групи в Києві, станція метро Житомирська.

Орієнтовно 14:00 прибуття в Тернопіль — місто, значну територію якого займає озеро. Обід та поселення в готель.

Оглядова екскурсія по місту під час якої ми дізнаємося безліч історій, на власні очі побачимо палац гетьмана Яна Тарновського, помилуємося Домініканським костелом, виконаним у стилі бароко і побачимо безліч інших цікавинок, таких як церква Різдва Христового з чудотворною іконою, королівська гімназія, пам’ятник Соломії Крушельнецькій пам’ятники годиннику, «раптовій зустрічі» і безліч всього іншого.  Тернопіль прекрасний не тільки вдень, але і ввечері! До того ж, «Файне місто» широко відоме своєю гастраномією, пивом і низкою цікавих закладів. Саме один із них ми пропонуємо вам відвідати разом з нами!

Запрошуємо вас на дегустацію пива зі смаколиками в одну з кращих ресторацій Тернополя (факультативно). Але Ви не тільки спробуєте 3 види пива, яке варить сам заклад. Спеціально для Вас також проведуть екскурсію закладом, покажуть, де саме варять пиво і розкажуть про всі технологічні процеси.

2 день

На наступний день, поснідавши і випивши ранкової кави для бадьорості, ми вирушимо далі по нашому екскурсійному маршруту. Спочатку ми вирушаємо в місто Збараж, де зможемо піднятися на бастіони Збаразького замку і прогулятися територією. Потім, нас буде дивувати місто Вишнівець.Там ми зможемо оглянути розкішний Вишневецький палац і Замкову церкву.

Kremenets

Збаразький замок побудований в стилі ренесансу і являє собою «palazzo in fortezza», тобто палац у фортеці, а навколо нього розташувався прекрасний парк. Архітектура ж Вишневецького палацового комплексу поєднує в собі стилі пізнього бароко і класицизму, а паркова територія має площу 8 гектарів дивовижних алей і переплетень.

Наступною нашою зупинкою стане древнє місто Кременець, розташоване серед Кременецьких гір і, звичайно ж, оглядова екскурсія. Ми зможемо відчути і побачити всю його красу, піднятися до руїн замку на горі Бона, з якої відкривається така панорама, просто захоплює дух!
Потім у Вас буде трохи вільного часу, щоб повечеряти, а також відкрити для себе всі куточки міста Кременець перед поверненням додому.
Виїзд з Кременця орієнтовно 17:00.
Орієнтовний час повернення до Києва 23:00.

У вартість входить:

— Транспортний супровід;
— Екскурсійний супровід згідно програми;
— 1 обід, 1 сніданок;
— Проживання 1 ніч в готелі «Глобус»;
— Страховка;

Додатково оплачується:

— Дегустація пива з екскурсією (110 грн.);
— Вхідні квитки:
Збаразький замок 25 грн/ дорослий, 10 грн./ дитячий;
Вишневецький палац 20 грн/дорослий, 10 грн./дитячий;
— Додаткове харчування;
— Особисті витрати.