Рождественский микс в Карпатах

Дати туру: 04.01 — 09.01

1 день.

17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м. Київ.

18:35 Виїзд поїздом № 13

 

2 день.

08:48. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 (королівські сауни, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами.

img65

Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м. Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.

 

3 день.

Сніданок. Автобусна екскурсія до самого мальовничого водоспаду Карпат – Шипіт. По дорозі зупинки:

  • село Іза – столиця лозоплетіння, придбання сувенірів та подарунків;
  • підвісний міст через р. Ріка, фотографії на пам’ять;
  • дегустація мінеральних вод біля джерел Келечин (закарпатський «Нарзан») і Сойми (аналог «Єсентуки»).

Втомилися ніжки? Від автобуса можете під’їхати до водоспаду на санях, запряжених кіньми (10грн). Для любителів екстриму – купання у крижаній воді, яка за переказами продовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках…(крісельний і бугельний підйомники 1500-2000 м). Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в Хуст. Святий вечір в готелі «VIP», вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

 

4 день.

Сніданок. Пішохідна прогулянка по Хусту, знайомство з основними визначними пам’ятками міста: замкова міста, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій. Вечеря в цій колибі, «закарпатські вечорниці», автентична гуцульська кухня, розважальна програма.

 

5 день.

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Мукачева. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття — замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля… Здається, ось-ось прокинеться, завирує життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, стрій солдатів, вишикуваних у середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя… Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко, ренесанс, міська ратуша (1904) на вежі, якій столітній часовий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам’ятники святим Кирилу і Мефодію, поету і письменнику, натхненнику національного відродження підкарпатських русин – А. Духновичу. Затишні вулиці, збудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки з вибором всіляких солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами… Обід. Трансфер на залізничний вокзал. 18:17. Виїзд поїздом № 100

 

6 день. 07:20 Прибуття в Київ

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Готель «Прем’єра» —  вартість туру: дорослі — 2400 грн, діти до 12 років з двома дорослими — 2200 грн.

Готель «VIP» — вартість туру: дорослі — 2500 грн, діти до 12 років з двома дорослими — 2300 грн.

 

У вартість входить: проживання та харчування по програмі, транспортне та екскурсійне обслуговування, медична страховка.

Додатково оплачується: проїзд Київ – Мукачево – Київ, вхідні квитки, вечеря 6 січня — 350 грн.

Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі — 300 грн./3 години; діти ростом до 150 см – безкоштовно; дегустація вин – 70 грн.; водоспад Шипіт – 5 грн.; дегустація сирів – 50 грн.; замок «Паланок»: дорослі – 20 грн., діти – 10 грн.

 Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничного проїзду Київ – Мукачево – Київ – 600 грн.; оплата вечері 6 січня обов’язкова.

Оставить комментарий