Шевченкове – Моринці – Будище

Запрошуємо Всіх до мальовничих сіл Шевченкового дитинства Моринці — Шевченкове — Будище. Вже пройшло більше 200 років з дня народження Тараса Шевченка, а він і досі такий актуальний, як ніколи.

У Моринцях Ви на власні очі побачите місця, де народився і жив поет, де пройшли його дитячі роки, звідки брав натхнення і сили для своєї творчості. Ви побуваєте в будинку батьків матері Тараса — Катерини Якимівни Бойко, де народився Шевченко. Саме тут маленький Тарас слухав розповіді діда Якима про козацькі часи, які лягли в основу творів поета. Моринці згадуються у повісті «Княгиня». Зараз тут створено музей поета, встановлено меморіальний камінь в колишньому дворі діда Шевченка.

В с. Шевченкове найбільша концентрація духу Шевченка.  Мила і рідна Кирилівка ( с. Шевченкове) на все життя залишилася в спогадах поета. На місці колишньої садиби батьків встановлено пам’ятник. В 1939 році відкрито Літературно — меморіальний музей Т. Шевченка.

Збереглася хата дяка, в якій вчився грамоті Тарас. Тут і могили батьків. В Будищі Ви побачите будинок пана Павла Енгельгарда, у якого служив Тарас козачком. Прогуляєтеся каштановою алеєю до старого дуба, в дуплі якого Тарас ховав свої малюнки.

Проїдете містечком Лисянка, що по дорозі в Моринці, яке було одним з центрів Коліївщини, і Шевченко оспівав його в поемі «Гайдамаки». Кожен патріот України повинен побувати в таких символічних місцях. Своїх героїв треба знати і пам’ятати.

Факультативно пропонуємо відвідати Музей військової техніки (хутір Шампань).

Вартість туру від 175 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки і послуги екскурсовода на екскурсійних об’єктах.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Оставить комментарий