Шляхами славних гетьманів

 

По приїзду в Чигирин, на Вас чекає екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яною різьбою. Подивимося на відновлену резиденцію Б. Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

Далі нас чекає переїзд в с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчищі. І втамуємо спрагу чистою водою з історичної криниці.

Під час переїзду до Мотронинського монастиря із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області та  про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування у святих місцях. Онуфріївське джерело, яке знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

Наступний переїзд на хутір Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на закінчення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

Вартість туру 230 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки на туристичні об’єкти, особисті витрати.

Чигирин:
1. Музей Б.Хмельницького, розміщений у відтвореній пам’ятці архітектури поч. ХІХ ст. “Присутственні місця” (повітова управа). — 10грн/особа
2.Оглядова «Резиденція Богдана Хмельницького» — «Історія Замкової гори» — 10 грн/особа

Суботів — 10 грн/особа

Іллінська церква  – усипальниця Б.Хмельницького, пам’ятка

архітектури національного значення XVII ст.;

— Замчище – місце родового маєтку Хмельницьких;

хутір Будда

1000-літній дуб М.Залізняка на х.Буда — 5 грн/особа