Стежками опришків та карпатських мольфарів

shipot

Івано-Франківськ – Яремче – Гошів — Скелі Довбуша — Яворів — Коломия — Івано-Франківськ 

 

День 1.

Івано-Франківськ — Яремче

Прибуття до м. Івано-Франківськ. Зустріч на залізничному вокзалі. 

Автобусна екскурсія до курортного міста – Яремче. Огляд  найбільшого водоспаду  Пробій, вільний час на ринку сувенірів. Відвідування парку «Карпати в мініатюрі», де можна побачити Говерлу, Петрос, мости-віадуки, старовинну залізницю. Повернення до Івано-Франківська. Поселення в готелі Надія 3*

 Пішохідна екскурсія вулицями міста Станіслава — майдан А. Шептицького, Свято-Вознесінський кафедральний собор, Ротонда Діви Марії, Ворота в місто, палац графів Потоцьких, Площа Ринок. Підйом на міську Ратушу — найвищу центральну точку міста, з якої відкривається  прекрасна панорама  Івано-Франківська та Карпатських гір.

 Унікальний майстер-клас з європейського етикету в готелі «Надія» під час якого Ви інспектуєте готельні номери, оглядаєте  виробництво м’ясних  виробів та смакуєте  випічку в Кондитерському Домі «Надія», вивчаєте  гастрономію та правила користування приборами. Кожен учасник отримує сертифікат «Про проходження курсів європейської школи етикету». Вечеря. Вільний час.

День 2.

Гошів – с. Бубнище

Сніданок

Автобусна екскурсія до Гошівського монастиря. Монастир XVI ст., який знаходиться на горі Ясна. Там у церкві Преображення і  знаходиться чудотворна ікона «Цариця Карпатських гір», до якої кожного року відбуваються піші прощі з усієї України.

Відвідування знаменитих Скель Довбуша пам’ятка природи, що розташована на висоті 668 м посеред букового лісу.

Скелі Довбуша це скелясті виступи каменю-пісковику заввишки до 90 м, які утворилися тут понад 70 млн. років тому. За легендою, славнозвісний карпатський Робін Гуд – Олекса Довбуш переховувався тут від ворогів і саме в одній із печер заховав свій скарб.

Повернення до Івано-Франківська.

Вечеря

0_01

День 3.

Коломия — Яворів

Сніданок

Автобусна екскурсія в Коломию —  місто коломийок, багате на архітектурні та  історичні пам’ятки: музеї, Ратуша, народний дім, костьол Ігнатія Лойолли, найбільший  кафедральний собор регіону.

Відвідування унікального в Європі  музею «Писанка» зведеного у формі великого яйця та занесеного в книгу рекордів Гінесса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з усіх областей України та країн світу.

Переїзд у Яворів — унікальне гуцульське село з давніми славними мистецькими традиціями, де живуть кращі  народні  майстри з ліжникарства, різьби по дереву, вишивки. Тут можна оглянути процес підготовки та  виробництва   ліжників від прядіння вовни до першого візерунку (теплих покривал з овечої шерсті), придбати теплі речі з вовни, спеціальні подушки.

Вечеря. Від’їзд групи

Вартість туру 1350 грн/особа при групі 20+2

                       1400  грн/особа при групі 30+3

У вартість входить:

  • екскурсійне та транспортне обслуговування по маршруту
  • проживання в готелі 2 ночі
  • харчування – сніданки 2, вечері –2, майстер клас з європейського етикету/як вечеря
  • страхування

Додатково оплачується:

  • вхідний квиток Підйом на Ратушу — 15 грн
  • музей «Писанка» — учні — 5 грн, дор. — 20 грн
  • квитки на потяг — орієнтовно 260 грн/особа
  • вхідний квиток на виробництво ліжників – 10 грн