Таємниці Львова (4 дні / 3 ночі)

щочетверга, щоп’ятниці

1 день
Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення згідно з правилами готелю з 14.00 (можливе до бронювання ранішнього поселення за додаткову плату – половина вартості доби).
Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години) під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10 грн., дегустація кави,).
Факультативно: 
— Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів» (2 години).: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст. — 100 грн за особу.
Рекомендуємо повечеряти:
— на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику)

— на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
— «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
— Хмільний Дім Роберта Домса. Цей ресторан відновлений в 2007році в старовинних підвальних приміщеннях Львівської пивоварні. Чотири зали ресторану знаходяться у підвалі. У залах розміщені великі дерев’яні столи з лавками. В одному з залів є сцена, у клубі часто виступають музиканти.
— кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень. 
-„Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 30-х років ХХ ст.

2 день
Сніданок. Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав’ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемося вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам’яткою — Латинською катедрою, яку будували майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.
Факультативно пропонуємо: 
Пішохідна екскурсія по Львову «Визвольними шляхами» (3 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова. — 100 грн. за особу, додатково оплачуються вхідні квитки -10 грн за особу.
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):

— екскурсія «Нічна Варта» (початок о 21.00, вартість 150 грн/ос.) 

3 день
Сніданок. Оглядова екскурсія по Львову (собор Св. Юра, гора Високий Замок — огляд міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя),  комплекс Львівських університетів, палац Потоцьких, проспект Свободи, Личаківський меморіальний цвинтар (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Ввечері рекомендуємо відвідати:
— Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн).
— Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької.
— Львівську обласну філармонію.
— Аквапарк „Пляж” (! не забудьте купальники) від 50грн.

4 день
Сніданок. Пропонуємо заміські факультативні екскурсії:
10.00-18.00 Екскурсія «Золота підкова Львівщини»— захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно — вартість 250 грн. на 1 особу).
Або
10.00-15.00 Екскурсія в Жовкву і Крехівський монастир.
Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд церкви Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим лісом національного парку Яворівський з відвідуванням святого джерела, похід до печер, де збереглась капличка. Повернення у Львів. (факультативно — вартість 250 грн. на 1 особу).

Виїзд зі Львова. 

Ціна в грн. на 1 особу (мінімум 2 особи):

Готель

Вартість туру

Жорж (номер тур класу)

1400

Гетьман 3*

1350

Ірена

1600

Старий Краків 3*

1860

Леотель

2030

Дністер 4* (номер “стандарт”)

1820

Нота Бене (номер «стандарт дабл»)

1790

Євроготель 3*

2040

Дністер (номер «класік»)

2055

Асторія 4*(номер «класік»)

4730

Атлас 4*(номер «стандарт»)

         3270

У вартість входить:
— проживання в готелі вибраної категорії (3 ночі);
— 3 сніданки в готелі;
— трансфер вокзал – готель;
— оглядова екскурсія по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави» по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» — 2 години.

У вартість не входить:
— факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
— вхідні квитки;
— медичне страхування;

квитки на потяг.