Релакс по-Закарпатськи на 8 Березня!

Дозвольте собі більше!

Подорожуй з “Фламінго” та вигравай путівку на море на двох в КОЖНОМУ турі !

Розіграш прямо в турі ! 

 

Порелаксувати в термальних водах Косино, “поваритися” в чанах в Лумшорах, скуштувати страви закарпатської кухні, помилуватися карпатськими краєвидами та чи можна собі уявити краще святкування жіночого свята?

Дати туру: 06.03.2020 – 09.03.2020

Програма туру:

День 1 (06.03.20)

17:00 – виїзд з Черкас.

17:50 – виїзд з Сміли

18:40 – виїзд з Шполи

19:20 – виїзд з Звенигородки

20:00 – виїзд з Тального

21:10 – виїзд з Умані

22:10 – виїзд з Гайсина

23:00 – виїзд з Немирова

00:00 – виїзд з Вінниці.

День 2 (07.03.20)

10:00 – зупинка на сніданок.

Снідаємо у ресторані “Козачок” у Чинадієві. Зведений він із дерев’яного зрубу і має етно-інтер’єр. На подвір’ї ресторану є озерце з фореллю. У “Козачку” вдало поєднані страви української та мадярської кухонь. Є в меню і класичні європейські страви. Вареники, деруни, банош із бринзою, салат “Цезар”, борщ чи бограч – кожен обере наїдок на свій смак. Поснідати можна одним з двох сніданкових меню “На великого хлопа”, до якого входять омлет або яєшня, бекон, купати (ковбаски), тости з маслом, сезонні овочі.

11:00 – огляд палацу Шенборнів та прогулянка парком.

На під’їзді до Чинадієво розташувалася колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів. Будівля має своєрідну родзинку: її зведено за астрономічнім принципом. Так, кількість вікон – 365 за кількістю днів у році. Ще одне віконце замуроване на випадок високосного року. Димоходів у палаці — 52, як і тижнів у році. Входів 12 — за числом місяців, а кути замку прикрашають 4 вежі, що відповідає 4 порам року.

А ще біля палацу розкинувся прекрасний парк з озером, вольєром із сарнами та джерелом мінеральної води.

Вхід на територію парку – 20 грн/дорослий, 15 грн/шкільний.

12:00 – екскурсія замком «Сент-Міклош» (факультативно).

Дивовижна історія замку “Сент-Міклош” – від могутньої фортифікаційної споруди XIV ст. до складу автобази в радянські часи. Оскільки ця масивна фортеця була споруджена як феодальне укріплення, то вона має свої секрети. Декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи, глибокі підвали, в яких колись зберігалось зерно на випадок облоги. Дах оперізують бійниці — необхідний елемент захисної системи. Дізнаємося дивовижну історію життя володарки замку – найкрасивішої жінки того часу Ілоні Зріні. Заради великого кохання вона зреклася аристократичних титулів і була назавжди розлучена з дітьми.

Нині замок «Сент-Міклош» реставрують та запрошують відвідувачів.

Благодійний внесок на реконструкцію замку – 20-30 грн.

13:30 – прибуття в Мукачево, поселення в готель. Обід (рекомендуємо замовити комплексний обід в ресторані готелю).

16:00 – 19:00 – купання в термальних басейнах Косино.

Релакс і насолода. Так в двох словах можна описати купання в термальних басейнах Косино. Знавці додадуть: гарячі мінеральні джерела – це ще й неабияка користь. Термальні води в урочищі Косонь позитивно впливають на увесь організм і неймовірно розслабляють. Крізь шкіру та через дихальні шляхи мікроелементи потрапляють до кожної клітинки, наповнюючи тіло корисними речовинами. Джерела Косино оптимальні не лише за складом, а й за температурою: не надто гарячі, температура близька до температури людського тіла – 35-38° С.

Тепература води в термальних басейнах Косино однакова цілий рік, проте відрізняється на градус-два у різних басейнах.

Басейни-близнюки мають температуру +36° С, лікувальна вода тут піднімається безпосередньо зі свердловини та не проходить фільтрації. Смарагдовий басейн працює цілий рік, оздоровитися в ньому можна за будь-якої погоди. Температура тут +38° С; сприяє кращому оздоровленню гідромасажер у басейні.

Користується популярністю велетенський термальний басейн «Золотий кран здоров’я» з водою в +34° С та зонами гідромасажу. Вода тут ніби виливається з повислого в повітрі крана. Довкола розташовані ванни з ароматизованою термальною водою.

Якщо купання в гарячих басейнах виявиться замало, відвідайте королівські сауни на території комплексу (30 хв саун включені до вартості перебування в комплексі). Набратися здоров’я можна в евкалітновій сауні, римській лазні, очистити легені в соляній “лисячій норі”, оздоровитися в угорській сауні чи сауні на лікарських травах, здолати стрес в хамамі. А після всього цього – ризикнути зайти в льодяну печеру чи пірнути в басейн з холодною водою.

Оренда шафки в комплексі – 50 грн (можна на двох-трьох осіб), прокат рушника – 60 грн, прокат халата – 100 грн (можна користуватися власними рушником і халатом).

 

19:30 – дегустація вин у винному погребі в місті Берегове.

Закарпаття славиться виноробними традиціями. Тут налічуються сотні винних погребів та виноробень. Ми завітаємо до Старого винного підвалу в Береговому, де продегустуємо 6 сортів вина. Дізнаємося, як правильно пити біле вино, а як – червоне, чим відрізняються сухі вина від солодких. А ще почуємо цікаву розповідь від власника підвалу про традиції виноробства регіону, спустимося до винного погребу, де дозріває вино в дубових бочках. Виготовляють тут також виноградний сік та виноградну горілку граппа, які теж спробуємо під час дегустації.

Можна купити напої додому: 100 грн за пляшку вина, 50 грн за 1 л соку, 200 грн за пляшку граппи.

21:30 – повернення в готель. Вечеря (організовується самостійно, можна повечеряти в ресторані готелю), вільний час.

День 3 (08.03, нд)

08:00 – комплексний сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю.

09:30 – екскурсія Мукачівським замком Паланок.

За народною легендою, Мукачево назву свою отримало завдяки замку: закарпатці в муках насипали одинокий пагорб. Насправді ж, за фундамент замку править 68-метровий згаслий вулкан. Паланок – це одна з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII ст. Жодному ворогові не вдалося взяти замок у чесному бою. Під час екскурсії дізнаємося таємниці його неприступності, піднімемося на бастіони та спустимося до підвалів.

Вхідні квитки: дорослий – 50 грн; дитячий – 30 грн; студентський, пенсійний – 40 грн.

12:00 – дегустація закарпатських наїдків у ресторані «Порядний Ґазда» (у форматі шведського столу).

Ресторан розташований біля підніжжя замка «Паланок». Тут пропонують скуштувати страви закарпатської кухні, приготовані за стародавніми рецептами. Усі страви готуються з екологічно чистих продуктів з власної ферми, теплиці, сироварні, пивоварні, пекарні та гентешу.

На нас чекає обід з традиційних страв мадярської кухні: суп з підбиваних крумплів з пікницею, поливка з когута, перкільт (свинний гуляш з картопляним пюре), чірке попрігаш, кукурудзяна запіканка, фанки з лекварьом, хліб власного виробництва.

Вартість обіду – 120 грн/особа.

 

14:30 – дегустація сирів на Сирній мануфактурі в місті Перечин.

Одразу по приїзду навідаємося до “святая святих” сирної мануфактури – підвалів, де визрівають сири. Різноманіття вражає: сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири. І це не повний перелік смаколиків. Загалом, дегустація включає від 5 до 17 видів цього продукту. Запросять господарі і до варильних цехів, щоб гості побачили процес народження сирів зсередини. За тиждень мануфактура переробляє 1000 літрів молока.

Вартість дегустації – 80 грн/дорослий і 50 грн/дитина.

Усі охочі зможуть придбати уподобані сири додому. Ціна м’яких сирів – 300 грн/кг, твердих – 400 грн/кг, річні голови – 600 грн/кг. Запаковані сири у вакуумні упаковки по 250-300 г.

16:30 – 17:30 – приїзд до Лумшор, купання в чанах.

Лумшори славляться оздоровчими купаннями в чанах з сірководневою водою. Мінеральга вода цілюще впливає на організм. Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається просто неба незалежно від пори року. Чани розташовані поблизу мальовничої вируючої гірської річки Турички. Тож, після купання в чані можна, скоріше навіть потрібно, пірнути в холодну воду.

Ціна на купання за годину – 100 грн/людина.

 

17:30 – вечеря в “Мисливській садибі” в с. Лумшори.

18:30 – орієнтовний час виїзду додому.

День 4 (09.03.20)

05:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю

05:50 – орієнтовний час прибуття в Немирів

06:30 – орієнтовний час прибуття в Гайсин

07:30 – орієнтовний час прибуття в Умань (20хв зупинки)

08:20 – орієнтовний час прибуття в Тальне

09:00 – орієнтовний час прибуття в Звенигородку (1година зупинки на сніданок)

10:40 – орієнтовний час прибуття в Шполу

11:40 – орієнтовний час прибуття в Смілу

12:30 – орієнтовний час прибуття в Черкаси.

 

Вартість туру: 2950 грн/особа 

У вартість входить: проїзд, страхування, супровід від туристичної компанії, проживання в готелі, сніданок в неділю, дегустація вина, купання в термальних басейнах.

У вартість не входить: харчування, купання в чанах та власні витрати.

 

Прибуваємо додому, відпочиваємо та ділимося враженнями про цікаву екскурсію з друзями та знайомими. А також заробляємо бонуси, якщо ділимось враженнями в інтернеті: залишайте відгуки на гугл, фейсбук або інстаграм та отримайте сертифікат на наступну подорож на 300 грн від Flamingo!

Залишити відгук