Тільки у Львові

5 днів / 4 ночі
Гарантовані збірні тури
щопонеділка, щосереди

1 День

Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення після 14.00. 
Рекомендуємо повечеряти:
— на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику)
(резервування столика безкоштовно);

— на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
— «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
— кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень.
— „Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 1930-х років.

2 День

Сніданок.
Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години) під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень(додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10грн., дегустація кави).
Факультативно пропонуємо:
-Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»: будинок вчених (Казино), Львівський Національний Університет, палац Потоцьких, проспект Т.Г. Шевченка, проспект Свободи, площа А. Міцкевича та ін. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію міста Львова в період XVIII – поч. XX ст. — 100 грн за особу.
Або у вільний час рекомендуємо самостійно відвідати: 
— Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”,
— Музей старовинної зброї „Арсенал”,
— Музей меблів та порцеляни,
— Аквапарк „Пляж” (! не забудьте купальники) від 50грн.

3 День 

Сніданок. Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав”ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.
Факультативно пропонуємо: 
Пішохідна екскурсія по Львову «Визвольними шляхами» (3 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова. —100 грн. за особу, додатково оплачуються вхідні квитки -10грн за особу.
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
екскурсія «Нічна Варта» (початок о 21.00, вартість 120 грн/ос.)

4 День

Сніданок. Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра — колишній головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Ввечері рекомендуємо відвідати:

— Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн). Розклад вистав тут
— Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької Репертуар
— Львівську обласну філармонію
— концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.

5 День

Сніданок. Пропонуємо заміські факультативні екскурсії:
10.00-18.00 Екскурсія «Золота підкова Львівщини» — захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно — вартість 250 грн. на 1 особу).
Або 
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд ц. Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим лісом національного парку Яворівський з відвідуванням святого джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативновартість 250 грн. на 1 особу).
Виїзд зі Львова.

Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.)

Готель

Вартість туру

Жорж (номер тур класу)

1850

Гетьман 3*

1500

Ірена

1910

Старий Краків 3*

2210

Леотель

2470

Дністер 4* (номер “стандарт”)

2260

Євроготель 3*

2500

Дністер (номер «прем’єр»)

3210

Асторія 4*(номер “класік”)

6075

 Атлас 4*(номер “стандарт”) 4260

Нобіліс 5*

7850

У вартість входить:
— проживання в готелі вибраної категорії (4 ночі);
— 4 сніданки в готелі;
— трансфер вокзал – готель;
— оглядова екскурсія по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія  «Місто з ароматом кави» по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» — 2 години.

У вартість не входить:
— факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
— вхідні квитки;
— медичне страхування.