ТРАВНЕВІ СВЯТА В КАРПАТАХ

29.04 — 02.05.17

Івано-Франківськ – Гошів – Скелі Довбуша  — Яремче  — Буковель – Галич

0_01

День 1, 29.04  

Приїзд в Івано-Франківськ. Розміщення в готелі «Надія»  після 12:00

14:00 — Пішохідна екскурсія по місту Івано-Франківськ — старовинне містечко з європейським затишком та комфортом, великою кількістю історичних пам’яток та цікавою історією. Старовинна Ратуша, Бастіон, співаючий фонтан, найвищий в Україні монумент Івана Франка,  алея кованих скульптур, Художній музей з скульптурами Пінзеля, збережена Вріменська церква з  унікальними фресками.

День 2, 30.04 

Сніданок — шведський стіл

 Автобусна екскурсія Гошів — Бубнище

Гошівський монастир — одна із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь  Західної України.  У XVI ст. у с. Гошів був побудований перший монастир та церква, які після нападу татар були перенесені на Ясну гору. Протягом століть монахи захищали свою найбільшу святиню —  чудотворну ікону Божої матері, вона є копією Ченстоховської ікони та отримала свою назву “Цариця Карпат”. У 2009р. Папа Римський Бенедикт XVI благословив і освятив золоті корони для Гошівської чудотворної ікони.

Знамениті Скелі Довбуша, що в с. Бубнище є пам’яткою природи, розташованою на висоті 668 м над рівнем моря. Скелі Довбуша – це старовинні скелясті виступи до 90 м, які утворилися  понад 70 млн. років тому. Територія пам’ятки поросла буковим та смерековим лісом, саме тут за легендами переховувався Олекса  Довбуш.

Поверенення до Івано-Франківська.

zhenetskyj-vodospad-huk-4

 День 3, 01.05 

Cніданок – шведський стіл

Автобусна екскурсія   Яремче — Буковель

Гірський курорт Яремче, оточений горами Горганами з усіх сторін – мекка туристів. Найбільш відомими об’єктами є водоспад Пробій на річці Прут, сувенірний ринок та ресторан «Гуцульщина» побудований  без жодного цвяха. Вільний час для обіду.

Переїзд на ГК «Буковель» — найбільший гірськолижний курорт України. Оглядові підйомники, озеро, зони для піших прогулянок дозволять усім гарно провести час.

Повернення до Івано-Франківська.

День 4, 02.05 

Сніданок – шведський стіл

Автобусна екскурсія в Галич.  Галич – місто-музей з багатовіковою історією, наймогутніша твердиня часів Київської Русі з неприступним Старостинським замком, з якого відкривається неповторна панорама річки Дністер. Огляд автентично збережених храмів XII-ХІV століть, котрі будував сам Данило Галицький, цілющого   «Княжого  джерела», яке додає  сили, наснаги і здійснює бажання. Відвідування Музею побуту та архітектури під відкритим небом (рекомендуємо взяти ємкість для води з Святого джерела).

Повернення до Івано-Франківська.

Виїзд групи до 14:00.

Вартість туру за одну особу в гривнях:

2-місний напілюкс – 2195 грн.

2-місний стандарт – 1750 грн.

1-місний стандарт – 1750 грн.

Діти до 12 років на додатковому місці – 1325 грн.

У вартість входить:

  • проживання в готелі «Надія» (3 ночі).
  • 3 сніданки.
  • екскурсійне та транспортне обслуговування.

У вартість не входить:

  • квитки на потяг/автобус  до/з Івано-Франківська.
  • страхування.
  • додаткове харчування.
  • підйомник на Буковелі.

Оставить комментарий