Тур вихідного дня «Українські Мальдіви»

«Українські Мальдіви»

О.Джарилгач+ відпочинок на Чорному морі у Залізному Порту

Тур 3 дні/2 ночі

Дати туру: 13.0817.08.2020

 

 

   В перші 2 дні на нас чекає відпочинок на березі моря у Залізному Порту. Тут є все, що необхідно для активного, цікавого відпочинку особливо для любителів пригод. На 3-й день Ви відвідаєте місце, яке дуже нагадує Мальдіви. Через бірюзовий колір води та безмежний пляж з білим піском. Це найбільший острів України та найбільший безлюдний острів Європи. В цей же день ми відвідаємо місце вирощування найбільшої ягоди- солодкого кавуна. Зможемо власноруч прямо з поля обрати для себе найкращого спілого красеня.

 

 

 

13.08.2020 четвер

1 день: 

20:00 – виїзд з Черкас

23:00 – виїзд з Кропивницького

По маршруту : Олександрівка, Кам’янка, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне, Умань.

 

14.08.2020 п’ятниця

2 день: 

09:00 – Орієнтовний час прибуття до Залізного Порту

09:30 – Поселення в готель (комфортність номеру на вибір)

Вільний час на курорті.

Залізний Порт —курорт з добре розвиненою курортною інфраструктурою. Тут створені всі умови для цікавого проведення часу! Ви  зможете відвідати колесо огляду, покататися на банані або плюшці, здійснити прогулянку на яхті тощо…

 

15.08.2020 субота

3 день: 

Вільний час на курорті

 

16.08.2020 неділя

4 день: 

07:30 – Виселення з номерів та виїзд з Залізного Порту

9:00-  прибуття та сніданок в с.Рибальче (входить у вартість)

10:00- проходження майстер-класу, відвідання поля з кавунами та дегустація

Як приємно в спекотний літній день поласувати соковитим, стиглим, солодким кавуном. Ви зможете самостійно обрати для себе найстиглішу та найсоковитішу ягоду. Досвідчений фермер, який більше 10 років вирощує органічні кавуни, розкаже Вам секрети вирощування та розкаже як правильно обрати стиглий та смачний кавун.

Ви зможете ознайомитись з унікальною технологією вирощування кавуна на осушеному ложі ставка без застосування хімічних добрив та засобів захисту рослин.

12:00- вирушаємо до Скадовська

14:00-відправлення до о.Джарилгач на теплоході (входить у вартість)

Острів Джарилгач – найбільший безлюдний острів Європи – справжня мрія будь-якого “Робінзона”. Хоча він знаходиться лише в годині плаву від материка, він ніби створений для послідовників Крузо.

Цей острів просто таки створений для життя, на ньому є кришталево чисте джерело, з їжею теж проблем немає: немає дефіциту ні з креветками, крабами мідіями. Ну і, звісно, тут є чудовий пляж.

15:00- обід, вільний час на острові (входить у вартість)

18:30- відправлення назад до Скадовська

19:30 – виїзд додому

На острові ми будемо купатися, спостерігати за дельфінами, збирати мушлі, ловити крабів на глибині 1 метр, пірнати з маскою, ловити морських коників, рибки-голки, медуз і іншу живність. Ви будете насолоджуватись чистим пляжем вкритим білосніжним піском та будете насолоджуватись дзеркально чистою морською водою.

 

17.08.2020 понеділок

5 день: 

04:00 – орієнтовний час прибуття в Кропивницький

06:00 – орієнтовний час прибуття в Черкаси

У вартість входить: проїзд по маршруту автобусом туристичного класу, проживання 2 ночі, харчування (сніданок та обід на 3 день), переправа до острова на теплоході , медичне страхування, супровід.

У вартість не входить:  додаткове харчування, особисті витрати.

 

Вартість : 2200 грн – дитячий, 2400 грн – дорослий

Tags: ,