Українці з міст платять гроші, щоб копати картоплю і доїти кіз

Українські городяни все частіше їздять в села – за активним відпочинком. Туристи платять за те, щоб косити траву, копати картоплю і доїти кіз. Журналісти «Сегодня» розбиралися, чому «білі комірці» змінюють затишні кабінети на важку працю.

Оксана Гончаренко з чоловіком вже вдруге тікають зі столиці на ферму, в село. Кажуть, що втомилися від офісних буднів, а робота на землі – кращий відпочинок для мозку: «Місто напружує, іноді стає важко. А приїжджаєш у село – легше на душі».

На фермі втомлених від міста приймають радо. За 50 гривень на день тут навчать робити всі звичні для селянина речі. Наприклад, правильно косити конюшину і годувати кіз. А кіз на фермі багато, і всім потрібно триразове харчування.

Є й охочі зануритися в сільське життя на повну – вони вчаться доїти козу. Господиня ферми Ганна Бабіна каже – головне, не боятися. «Той, хто уважно слухає і знає методику, в принципі може з першого разу вичавити собі склянку молока», – розповідає Бабіна.

Господарі чекають у себе всіх городян, хто хоче навчитися не тільки доїти кіз, а й варити смачні сири. Незабутні враження гарантують.