В обіймах Львова і Карпат

7 днів/6 ночей

13.02.2017

800xdsc_0713-123dfdfdf

1 день

Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення після 14.00. Вільний час.
Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави». Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав’ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру — архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви — архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам’яткою — Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”… Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.
Пішохідна екскурсія по Львову «Підземеллями Львова» (2 години) під час якої ви відвідаєте підземелля однієї з львівських церков, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (додатково оплачуються вхідні квитки: музей-аптека -15 грн, підземелля церкви-10грн., дегустація кави).
Рекомендуємо повечеряти:
— на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику)
— на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
— «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;

2 день

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра — головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Факультативно пропонуємо: 
Пішохідна екскурсія по Львову «Визвольними шляхами» (3 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, Т. Чупринка, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова. -100грн. за особу, додатково оплачуються вхідні квитки -10грн за особу.
Ввечері рекомендуємо відвідати:
— Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50грн). Розклад вистав тут
— Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької Репертуар
— Львівську обласну філармонію
— концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.

3 день

Сніданок.
Факультативно пропонуємо:
09.30-18.00 Заміська екскурсія «Золота підкова Львіщини» — захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків (факультативно — вартість 250 грн. на 1 особу, в музеях на місці додатково оплачуються вхідні квитки 50 грн за дорослого).
Повернення у Львів.

pidgirci

4 день

Сніданок. Трансфер на вокзал.
07.10 Виїзд зі Львова швидкісною комфортабельною електричкою в смт. Славське 09.22 прибуття (можливий індивідуальний трансфер Львів-Славське за додаткову плату).
З 14.00 Поселення в готель. Вільний час для відпочинку в Карпатах. Нічліг в Славському.

5 день

Сніданок.
Вільний час для відпочинку в Карпатах.
У вільний час рекомендуємо:
-підйом на гору Тростян на підйомнику (працює у вихідні дні),
-кінні прогулянки,
-плавання в басейні готелю,
Нічліг в Славському.

6 день

Сніданок. Виселення з готелю до 14.00.
Вільний час для відпочинку в Карпатах.
18.30 Виїзд з Славського у Львів швидкісною комфортабельною електричкою. Прибуття у Львів о 20.45. Трансфер в готель. Поселення в готель.

DSC_8782

7 день

Сніданок.
Виселення з готелю до 14.00.
Факультативно пропонуємо:
10.00-15.00 Виїзд зі Львова. Відвідування ренесансного міста Жовква з оглядом церкви св. Трійці, прогулянка центром міста, що зберіг оригінальний вигляд з ХVІІ століття, огляд королівського замку, костелу св. Лаврентія і Станіслава, церкви з росписами Юліана Буцманюка в стилі українського арт-деко. Переїзд у Крехівський монастир, огляд церкви Святого Миколая з чудотворною іконою Богородиці Верхратської. Прогулянка буковим  лісом національного парку Яворівський з відвідуванням св. джерела, де можна зануритись у цілющу воду (за наявності плавок чи купальника), похід до печер, де збереглась капличка у печері. Повернення у Львів. (факультативно — вартість 250 грн. на 1 особу).
Виїзд зі Львова.

Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.)

Готель

Вартість туру при 2 ос.

м. Львів готель «Ірена», «Дністер»
смт. Славське  готель «Ліліана»

3125

м. Львів  готель «Старий Краків», 
смт. Славське готель «Ліліана»

3270

м. Львів, готель «Атлас Де Люкс», «Панорама»,
смт. Славське «Перлина Карпат»

5200

м. Львів, готель «Атлас Де Люкс», «Панорама»,
смт. Славське «Вежа Ведмежа»

5750

У вартість входить:

— проживання в готелі вибраної категорії (6 ночей), 2-х місне розміщення в номері категорії «стандарт»;
— 6 сніданків в готелі;

— трансфер вокзал – готель на приїзд, трансфер готель – вокзал на виїзд у Славське, трансфер на приїзд зі Славського вокзал –готель у Львові;
— квитки на швидкісну комфортабельну електричку Львів-Славське-Львів,
— оглядова автобусна екскурсія по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія  «Місто з ароматом кави» по Львову 3 години;
— пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» -2 години;

Додатково оплачується:

— факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
— вхідні квитки;

— квитки на потяг;
— медичне страхування.