Запрошуємо відвідати КУКУРУДЗЯНИЙ ЛАБІРИНТ

Агрофірма «Маяк» — це втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство. Це модернізований та автоматизований процес доїння, раціональний процес годівлі та комфортні умови утримання корів та телят. Все це агрофірма «Маяк» радо показує своїм відвідувачам.

Розпочинається екскурсія із відділення, де розміщують тільних корів. Потім показують місцезнаходження новонароджених телят, які протягом 45 днів вирощуються у спеціально відведених індивідуальних приміщеннях. Після теляток екскурсовод підводить познайомитися з татом цих породистих телят – бичком Августом.

По завершенню екскурсії дегустація та весела пауза — фотографування у костюмчиках. Група екскурсантів одягає яскраві костюмчики з окремими літерами і складає словосполучення: «Я люблю молоко», «Агрофірма Маяк», і фотографується на згадку.  Після чого перехід до кукурудзяного лабіринту.

Кукурудзяний лабіринт – це розвага нової генерації, новинка, яка цікава будь-якій віковій категорії. Кукурудзяний лабіринт  вирізаний просто неба на кукурудзяному полі. Загальна довжина 9 км. Розміщується на 3 га. Доріжки лабіринту знаходяться між рядками кукурудзи. У лабіринті на вас чекають 9 км заплутаних доріжок, де можна знайти безліч цікавих подарунків та головний приз безкоштовну екскурсійну поїздку. Квести, естафети, катання на квадроциклі, barrel train та досвідчені аніматори – все це чекає на вас у лабіринті. Заблукати у такому лабіринті — треба постаратися, а от розважитися – можна вдосталь. Цей вид відпочинку є екологічним, корисним та цікавим. Він навчає любити природу, відриває від гаджетів, наповнює емоціями всіх тих хто завітає до нас. Веселий настрій та подарунки гарантовано кожному, хто візьме участь у квесті!!!

Програма екскурсії (вартість ігрової програми 150 грн/особа):

 • Відвідання Агрофірми:
  • огляд території ферми;
  • знайомство із телятками та корівками;
  • огляд автоматизованого процесу доїння корів;
  • дегустація молока, глазурованих сирочків.
 • Досхочу катання на квадроциклі (баггі) та barrel-train.
 • Фотографування біля плакатів та у костюмчиках з літер.
 • Відпочинок на соломяній піраміді.
 • Самостійне відвідування кукурудзяного лабіринту (за бажанням квест – 50грн.)
 • Відвідування Краєзнавчого музею.

Тривалість екскурсійної програми3- 4 години

 Вартість туру від 175 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачується: розважальна програма 150 грн/особа та факультативні програми:

 • Квест, пошук скарбів, казкові герої в лабіринті – 50 грн/особа.

У кукурудзяному лабіринті на відвідувачів чекає захоплюючий квест із загадками, які розташовані по всьому лабіринту. Під час проходження квесту відвідувачі дізнаються цікаві факти про кукурудзу, зустрінуться із казковими героями, візьмуть участь у грі «Пошук скарбів». І найголовніше — кожний відвідувач отримає масу позитивних емоцій, гарний настрій, неймовірні фото та подарунки

 • Майстер-клас із виготовлення піци – 60 грн/особа.

   Запропонований майстер-клас із виготовлення піци дає можливість дізнатись про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти, пов’язані з нею, а також власноруч приготувати  піцу.
На цьому майстер-класі маленькі кулінари навчаться робити справжню італійську піцу. Кожен учасник зможе створити свою власну піцу. Весь процес приготування перетвориться в захопливу та цікаву гру. 
    Дійство приготування піци відбувається під керівництвом досвідченого спеціаліста з приготування піци, який неодмінно допоможе, підкаже, підправить. Дітям покажуть, як правильно розкачувати тісто, що й за чим викладати. Учасники майстер-класу отримують заготовки з тіста. Заготовки змащують особливим томатним соусом, перетворюючи їх на основу майбутнього кулінарного шедевру. Потім йде начинка на вибір. Далі, викладену на деко піцу кожна дитина передає кухареві, і той відправляє її до печі. 
    Кілька хвилин — і страва — на столі. Поласувати піцею можна вже за декілька хвилин! 
    Залишилось тільки розрізати її професійним ножем та з апетитом з’їсти, запиваючи  узваром.
    Майстер-клас із виготовлення піци є пізнавальним, цікавим, емоційним, а піца — дуже смачною!

 • Обід в ресторані 25-50 грн/особа.

Екскурсії проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 50 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Оставить комментарий