«ЗИМОВА КАЗКА»

Подаруйте дітям справжнє  новорічне свято!   

В програмі туру:

Фабрика ялинкових прикрас с. Луб’янка. Під час екскурсії  на фабриці Ви дізнаєтесь про таємниці виготовлення новорічних прикрас, зможете придбати новорічні іграшки ручної роботи за цінами у 2-3 рази нижчими, ніж в магазинах та зробити індивідуальний напис на своїй іграшці.

Головна ялинка країни та Новорічний ярмарок . Як і минулого року, команда Folk Ukraine, яка займається організацією заходу, розробила масштабний проект, згідно з яким центр столиці  майже на місяць (з 19 грудня по 14 січня) перетвориться на зимову казку в кращих європейських традиціях. Крім Софійської площі територія святкування збільшиться ще на дві додаткові локації — Володимирський проїзд і Михайлівську площу. Старт всім заходам дасть головний господар новорічного містечка Святий Миколай, який 19 грудня, разом з почесними гостями урочисто відкриє головну ялинку країни та розпочне святкову програму новорічним мюзиклом.

 

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страхування, супровід від туристичної фірми,  екскурсія фабрикою ялинкових прикрас.

Додатково оплачується: особисті витрати, депозит на фабриці ялинкових прикрас

Додаткова інформація:

При вході на фабрику необхідно оплатити «депозит» 50 грн/особа. На цю суму можна обрати іграшки або майстер-клас.

 

Виїзд з Черкас, Сміли, Городища, Корсуня.

Програма туру:

07:00 – виїзд з Черкас;

07:45 – виїзд зі Сміли;

08:30 – виїзд з Городища;

09:00 – виїзд з Корсуня;

12:00 -14:00 – екскурсія на фабриці ялинкових прикрас;

14:00-15:30 – переїзд в Київ на Софійську площу;

15:30 — 17:00 — вільний час на Софійській площі;

17:30 –  збір групи;

18:00 – виїзд з Києва.