Знайомтесь — наші Черкаси

Черкаси унікальне місто, засноване в XIII ст, як оборонний форт-пост, який за часів свого існування зіграв певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування козаччини, а мешканці міста брали безпосередню участь у Хмельниччині та Коліївщині.

Оглядова екскурсія: Замкова гора, меморіальний комплекс «Пагорб Слави », з якого відкривається чудовий вид на Долину Троянд і р. Дніпро, Свято-Троїцький собор, готель «Слов’янський», Комерційний банк, будинок Щербини,   Соборна площа, Театральна площа з пам’ятником Т. Г. Шевченку, площа Б. Хмельницького з палацом «Дружба Народів» і пам’ятником гетьману, Свято-Михайлівський собор — найвищий православний храм України.

Факультативно пропонуємо відвідати:

 • Музей «Кобзаря» Т. Г. Шевченка, який знаходиться в меморіальномому будинку, де у 1859 році жив Т. Г. Шевченко. У музеї показана історія видання творів Т. Г. Шевченка, джерела його творчості, найцікавіші видання, простежена еволюція ілюстрації шевченківських поезій, а також «Кобзарі» у перекладах на мови народів світу. (Вартість вхідних квитків 5 грн – дитячий, 10 грн — дорослий).
 • Обласний краєзнавчий музей. Експозиція музею розміщена в 30 залах. Раритетами музею є колекція стародруків, ікон, етнографічна та археологічна колекції, зоологічна колекція. Серед унікальних експонатів чільне місце посідає колекція речей козацької доби: козацька зброя, пістолети, гармати різного калібру і розміру, порохівниці. Гордістю музею є двері від козацького куреня І-ої половини XVIII ст. із зображеною на них народною картиною «Козак Мамай». (Вартість вхідних квитків 5 грн – дитячий, 10 грн — дорослий).
 • Обласний художній музей. Експозиція музею складається з двох відділів: декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Перший відділ знайомить з народним мистецтвом середнього Подніпров’я. У другому відділі експозиції представлено іконопис XVII-XIX ст. Крім цього, зали музею постійно використовуються під періодичні виставки. (Вартість вхідних квитків 5 грн – дитячий, 10 грн — дорослий).
 • Планетарій. Запрошуємо в подорож зоряним небом: календар та час, витівки Місяця, планети Сонячної системи, комети й метеорити, незвичайні небесні явища, рух Землі, світло зірок, глибини Всесвіту, календар і релігія, астрологія, Всесвіт і музика, сезонні сузір’я. Під його куполом можна побачити імітацію космічних явищ: падаючі зірки, полярне сяйво, комети і навіть сонячне затемнення, а також зробити невелику «космічну подорож». (Вартість вхідних квитків 35 грн – дитячий, 50 грн — дорослий).
 • Зоопарк. Черкаський зоопарк знаходиться на території загальною площею 5 га, де росте велика кількість зелених насаджень, багато з рослин, що відносяться до рідкісних видів. У зоопарку утримується понад 200 видів тварин, загальна чисельність яких сягає близько 500 особин (включаючи птахів, плазунів, рептилій). Тут розташований найкращий в Україні тераріум, де живуть 100 видів представників фауни. Поруч знаходиться парк «Перемога» з штучними озерами, дерев’яними скульптурами, із знайомими з дитинства персонажами казок, парк атракціонів, кафе. (Вартість вхідних квитків 20 грн – дитячий, 40 грн – дорослий).
 • Храм «Білий Лотос». Побудований у 1990-х рр. послідовниками школи кунг-фу «Ша-Фут-Фань». Його праобразом є якийсь буддистський храм в Лаосі. За легендою, при закладанні фундаменту був знайдений стародавній камінь, на якому зображений Будда в масці воїна. На вході в келії встановлені дві фігури воїнів, привезені з Тибету. В ритуальному залі підлога застелена килимами, стіни оздоблені деревом і оксамитом.(Вартість вхідних квитків 50 грн/соба).
 • Парк «Юбілейний», або Центральний міський парк, є одним з улюблених місць відпочинку жителів міста Черкаси. І це не дивно, адже парк розташований в екологічно чистому районі – Соснівка, при його плануванні був збережений природний ландшафт, типовий для правого берега р. Дніпро. Парк займає територію майже 50 га і починається на перехресті бульвару Шевченка і вулиці Можайського.
 • Парк Перемоги в Черкасах створено до 30-річчя закінчення Другої Світової війни і перемоги Радянського Союзу у війні з Німеччиною. Кілька пам’ятників у парку присвячені бійцям 254 стрілецької дивізії, які визволяли Черкаси від німецької окупації в 1943 р. Також встановлено літак СУ-17 — пам’ятник подвигу 8-ої Черкаської гвардійської бомбардувальної дивізії. Ландшафт парку являє собою тінисті алеї у поєднанні з каскадом ставків. На території знаходяться дитячі атракціони.
 • Черкаський Академічний Театр Ляльок. Репертуар Черкаського обласного академічного лялькового театру складається як з дбайливо збережених вистав минулих років, так і з нових вистав за творами відомих українських і зарубіжних авторів. За роки творчої діяльності в театрі відбулося понад 150 прем’єр нових і капітально відновлених вистав за кращими творами українських та зарубіжних авторів. (Вартість вхідних квитквів від 25 грн/особа).
 • Майстерня шоколаду. Майстер-класи від «Львівської майстерні шоколаду»! Зробіть цукерки власноруч разом з рідними або друзями! Майстер-клас для дітей і дорослих — це півтори години ремесла шоколадної справи! Розмальовки шоколадних кошиків, нові знання про шоколад та частування солодощами, які Ви зробите самі. (Вартість вхідних квитків від 200 грн/особа).
 • Майстер-клас з прикрашання кондитерських виробів. Захоплюючий майстер — клас для дітей молодшого шкільного віку. На майстер-класі діти прикрашають кап-кейки, розфарбовують імбирні пряники, смакують солодощі, ну і звичайно можуть забрати приготовані солодощі з собою. (Вартість вхідних квитків 60 грн/особа).
 • Квест для школярів. В одному з музеїв міста для дітей проводять незвичайну екскурсію. Їм даються спеціальні завдання, дозволяється бігати і стрибати, самостійно розглядати експонати і навіть чіпати їх, якщо цього вимагає завдання. Ну а в кінці на дітей чекає подарунок. (Вартість вхідних квитків 15 грн ).
 • «Місто професій». Тепер кожна дитина може відчути себе дорослим і вибрати собі професію до душі. Дівчатка можуть спробувати працювати в салоні краси, в супермаркеті, лікарні або кухні ресторану. Ну а хлопчики втілять свої мрії в реальність ставши поліцейським або пожежником. (Вартість вхідних квитків 120 грн/особа).
 • Екскурсія на завод «Волошкове поле» — захоплююча інтерактивна екскурсія на завод по виготовленню молочної продукції. Екскурсанти одягнуть спеціальний одяг пройдуть у виробничі цехи підприємства, де не тільки побачать і почують весь процес виробництва, але і поласують смачними молочними продуктами. А також всі учасники екскурсії зможуть отримати маленькі подарунки від ТМ «Волошкове поле».

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

Оставить комментарий