Автобусний тур «В СОНЯЧНУ ГРЕЦІЮ»

Дата туру 24.10.2020

Вартість туру при бронюванні:

до 01.06 235 євро

до 01.09 250 євро

після 01.09 265 євро

Програма туру:

Знайомство з Балканським півостровом – Белград і Скоп’є, столицею північної Греції – Салоніками, застиглі в хмарах – Метеори, легендарна гора Олімп, парк розваг “Magic Park” і багато іншого!

1 день Львів

Прибуття до Львова. Посадка в комфортабельний автобус, перетин українсько-угорського кордону.

Переїзд по території Угорщини. Заселення в готель. Ночівля.

2 день Белград

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сербію.

По приїзду Вас чекає пішохідна екскурсія «Столиця Сербії – Белград». Це один з найстаріших європейських міст. Сучасний Белград – це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград – це нерозгадана таємниця в серце Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний – все це він, великий і стародавній Белград … У вільний час рекомендуємо:

 • Відвідування «Парку доброї надії» (вх. Квиток оплачується додатково) – шматочок сафарі в цивілізації. Белградський зоопарк розташований в дивовижному місці на території старовинної фортеці Калемагдан, побудованої ще римлянами більше 2 тис. Років тому. Але його унікальність в тому, що це один з небагатьох міських зоопарків, в якому тварини, що ненесуть небезпеку людям, вільно розгулюють поза клітинами разом з відвідувачами. Тому не дивуйтесь, якщо несподівано підійде павич і спробує з’ясувати, чи немає у Вас чого-небудь смачненького в сумці або кишені …

Нічний переїзд до Греції.

3 день Салоніки

Ласкаво просимо в світ Стародавньої Еллади !!! По дорозі зупинка на сніданок (за доплату).

Наше знайомство з Грецією почнеться зі столиці її північної частини. Екскурсія “Наречена півночі – Салоніки”. Місто трьох цивілізацій – Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Ми побачимо тріумфальну арку, Ротонду, символ міста – “Білу вежу”, надзвичайно красивий храм Святого Дмитра – покровителя Салонік. Побачимо Акрополь і Старе Місто … У нас буде можливість прогулятися по набережній і дізнатися, що відчуваєш, коли у твоїх ніг плещеться Термічна затока …. Поселення в готель.

У вільний час рекомендуємо:

Відвідування одного з найбільших і захоплюючих парків розваг у всій Греції, відомий як «Magic Park» !!! (Вх. Квиток оплачується додатково) Сюди приїжджають діти і дорослі, щоб зануритися в чарівний світ пригод. Ви опинитеся в Бразилії, розважаючись на TAGADA. Пригоди тривають на гоночних машинах, «панорамному колесі», в «дзеркальному лабіринті», на «поїзді привидів». Тут діють «американські гірки», «кімната страху», каруселі «музичний експрес», водний поїзд, тир, екстрим-ігри та багато чого іншого. Ви прекрасно проведете час, отримавши надзвичайний заряд емоцій і незабутні враження.

Заселення в готель. . Ночівля

4 день Каламбака

Сніданок. Вільний час в Салоніках.

Пропонуємо екскурсію “Між небом і землею – унікальні Метеори” (50 євро дор / 45 євро діти). Над Фессалійською долиною, покритої садами і гаями, зметнулися вгору величезні кам’яні брили. Це унікальний пам’ятник Візантійської епохи – Святі Метеори. Промениста монастирська держава, побудована на гігантських обривистих скелях, велично спрямованих в небо до Творця. Круті стежки ведуть на вершини скель, звідки відкриваються захоплюючі види на долину річки Піньос і виникає непередаване відчуття, що сполучає в собі страх і захоплення ….

Відвідування чинного монастиря, де ми побачимо чудові фрески, старовинні ікони і святі реліквії. Тут – серце і душа Греції. Монастирі Метеори – фантастичне видовище, яке просто неможливо забути …

Повернення в готель. Ночівля.

5 день Скоп’є

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Салоніках. Переїзд в Македонію.

На нас чекає вечірня екскурсія по столиці Македонії – Скоп’є (15 євро дор. / 10 євро діти), місто дружньої і теплої атмосфери. Ми побачимо фортецю Скоп’є Калі, що підноситься над лівим берегом річки Вардар, а також символ Скоп’є – кам’яний міст, побудований візантійським імператором Юстиніаном. Турецька культура залишила свій незгладимий відбиток на історичному центрі і його архітектурі. Практично з будь-якої точки Старого Міста можна побачити відразу кілька мечетей. Гарними з яких є: мечеть Мустафи Паші і мечеть Султана Мурата. Відвідаємо ринковий район Чарши, який вважається кращим східним базаром Європи.

Переїзд в Сербію. Поселення в транзитний готель. Ночівля.

6 день Тімішоара

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Румунію.

Сьогодні нас зустрічає тихе невеличке містечко з багатою історією – Тімішоара. Тімішоару часто називають «маленьким Віднем» з великою кількістю старовинних будівель в стилі бароко. На нас чекають центральна площа – Пьяца Унірій, Кафедральний католицький собор, Сербський православний храм, бруковані вулиці з будинками, побудованими в 16 столітті, численні вежі в міських стінах.

Нічний переїзд в Україну.

7 день Львів

Прибуття до Львова (орієнтовно 10:00, в залежності від проходження кордону).

У вартість туру входить

 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання по маршруту в готелях рівня 3 *;
 • Харчування – сніданки за програмою;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Медичне страхування
 • Оглядові екскурсії: Белград, Салоніки, Скоп’є, Тімішоара.

У вартість туру не входить

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Ж / Д квитки до Львова і назад.

Просимо звернути увагу

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3 *;
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Tags: