“Неймовірні краєвиди” Буки + катання на конях

Дозвольте собі більше!

Подорожуй з “Фламінго” та вигравай путівку на море на двох в КОЖНОМУ турі !

Розіграш прямо в турі ! 

 

Дата туру: 04.07.2020

Програма туру:

07:00 – збір групи та виїзд з м.Черкаси.

07:45 – збір групи та виїзд з м.Сміла.

11:00 – прибуття до Жашкова.

11:00-13:00 – екскурсія та вільний час на територій кінного комплексу.

У Жашкові розташований кращий в Україні кінноспортивний комплекс і один з найбільших кінних заводів. Комплекс займає площу 317 га, на якій розміщені стайні, пасовища, манежі, а також готель, ресторани, боулінг, сауна і навіть дитяча кімната. У Жашкові вирощують і тренують породистих коней, регулярно проводять виступи і спортивні змагання з конкуру та виїздки.

Під час екскурсії ви побачите всю територію комплексу, дізнаєтеся про розведення і тренування коней елітних порід. Після цього Вас чекає смачний обід (за додаткову плату), ну а потім – найцікавіша частина подорожі – верхова їзда.

Їзда верхи – це не тільки спорт, але і відмінний спосіб відпочити після трудових буднів в гармонії з природою. Досвідчені інструктори допоможуть випробувати свої сили в ролі наїзника і знайти спільну мову з благородними і граціозними тваринами – кіньми. А відточити навички вершника Ви зможете у вільний час на території комплексу (верхова їзда факультативно – оплачується додатково).

13:00-13:30 – збір групи та переїзд до с.Буки.

13:30-16:00 – вільний час на березі р.Гірський Тікич.

Буцький каньйон називають “маленькою Швейцарією». Багато мандрівників відзначають що це місце, дивно нагадує фіорди в Норвегії. Асоціації у кожного свої, але місце насправді унікальне. Воно розташоване на річці Гірський Тікич, біля села Буки, Черкаської області. Вік гранітних скель в каньйоні – понад 2 млрд.років. Перед входом в Буцький каньйон знаходиться водоспад-перекат Вир, тут же збереглися руїни водяного млина XIX століття. Примітний каньйон і тим, що тут була побудована перша в Україні гідроелектростанція.

Так як на свіжому повітрі завжди розігрується апетит, Ви можете влаштувати собі пікнік. Радимо взяти покривало (каремат) + їжу і напої з собою!

16:00 – збір групи та виїзд з с.Буки.

19:00 – орієнтовний час повернення в Смілу.

19:45 – орієнтовний час повернення в Черкаси.

 

Вартість туру: 420 грн/ особа

Дітям до 12 років  380 грн/особа

*При бронюванню туру вартість будь ласка уточнюйте

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються:

  •  вхідний квиток до кінного заводу – 50 грн для дорослих та 20 грн для дітей
  •  катання верхи –  до 400 грн на групу

 

Прибуваємо додому, відпочиваємо та ділимося враженнями про цікаву екскурсію з друзями та знайомими. А також заробляємо бонуси, якщо ділимось враженнями в інтернеті: залишайте відгуки на гугл, фейсбук або інстаграм та отримайте сертифікат на наступну подорож на 300 грн від Flamingo!

Tags: ,