Купували тур до Шарму у відділенні Корсунь-Шевченківського , все пройшло супер , відпочивали у готелі
Club reaf ,дуже сподобалося !Рекомендую фламінго, дякую.
Купували тур до Шарму у відділенні Корсунь-Шевченківського , все пройшло супер , відпочивали у готелі
Club reaf ,дуже сподобалося !Рекомендую фламінго, дякую.
Обязательное поле