Козацькому Роду нема переводу! с.Копачев

ТУР ДО ДНЯ КОЗАЦТВА!!!

Дати туру: 14.10.2019

Вартість туру:  650 грн. з особи

В турі ви відвідаєте:

Одне з наймасштабніших та найбільш видовищних святкувань Покрови та Дня захисника України буде проходити під Києвом – у Древньому Києві у Князівстві “Київська Русь”.

Можна буде здійснити подорож у часі в епоху князя-козака – Святослава та величної Київської Русі, в часи, коли зароджувалася слава нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух богатирів – захисників наших земель та нашої країни.

Продовжиться розважальна програма театралізованими постановками, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів. Гості побачать запальне гарцювання верхи на конях, а також унікальне та захоплююче дійство – княже полювання, під час якого можна буде побачити володіння різними видами зброї на галопі. Вправні вершники метатимуть списи, демонструватимуть володіння шаблями та мечами, а також верхову стрільбу із лука.

Гості мають можливість відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, позмагатися на м’яких мечах, викарбувати монету, перевдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, своїми руками зробити сувенір на майстер-класах з народних ремесел або вибрати вже готовий на ярмарку майстрів або в магазині.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» багатий на дива! Й одне з них – це прекрасні коні унікальних історичних порід, зібраних з усього світу. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. На «горіховому полі» амфітеатру гостей чекає безпосереднє, живе спілкування з цими прекрасними створіннями. Коней можна погладити, проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Програма подарує незабутні емоції, як дорослим, так і дітям. У кожного відвідувача буде можливість долучитися до розважальної програми та стати її частиною. Відвідувачів середньовічного міста запросять до запальних флеш-мобів і конкурсів.

 

Програма ТУРУ:

09:00 — виїзд з Черкас

10:00 — виїзд з Сміли

11:00 — виїзд з Городища

11:30 — виїзд з Корсуня

13:00 —  14:00 —  екскурсійна програма

14:00 —  19:00 — перегляд головної програми дня, вільний час.

20:30 — повернення в Корсунь

21:00 — повернення в Городище

22:00 — повернення в Смілу

23:00 — повернення в Черкаси

 

У вартість входить:

  • проїзд автобусом туристичного класу
  • вхідні билети. Право безкоштовного входу мають – інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства, учасники та ветерани ІІ світової війни, учасники бойових дій, учасники АТО (за умови пред’явлення відповідного посвідчення).
  • екскурсійний супровід
  • медичне страхування.

У вартість не входить:

  • факультативні екскурсії, ігри, квести
  • харчування

Tags:

Залишити відгук