Автобусний тур до Львова

2 дні / 1 ніч у Львові

lvov_den_s_

Програма  туру:

20:00 – виїзд з Черкас.

20:45 – виїзд зі Сміли.

21:15 – виїзд з Городища.

21:30 – виїзд з Корсуня.

1 день

08:00 – орієнтовний час прибуття до Львова.

08:30 – сніданок (оплачується додатково).

09:00автобусно-пішохідна екскурсія по Львову.  Ця екскурсія охоплює огляд панорами Львова з Високого замку, відвідування церкви св. Юра, а також розповіді про костел Марії Сніжної, найдовшу вулицю Львова – вулиця  Городоцька, Львівський національний університет ім. І. Франка та парк навпроти нього, костел Єлизавети, Національний університет “Львівська політехніка”, вулицю Коперника з палацом Потоцьких, площу Міцкевича, пам’ятник Данилу Галицькому, район Личаків та багато інших цікавинок.

13:00 – поселення.

14:00 – екскурсія-дегустація  в  “Театрі  пива. Правда”. Це новий проект львівської мережі концептуальних авторських ресторанів “!Фест”. Паб з власною пивоварнею в самому серці Львова, на площі Ринок. У триповерховій будівлі колишнього універмагу одночасно розміщуються пивоварня, склад готової продукції, магазин і пивний ресторан. Інтер’єр в стилі лофт, головним елементом якого є пивоварне обладнання. Безліч сортів фірмового пива “Правда”: Сезон, Імбирне, Весна, Світле, Сила, Стаут, Чорне та ін. Можна спробувати пиво з чорної смородини або ж з суцвіттями бузини. А живу музику в пабі щовечора виконує цілий оркестр. Після екскурсії обід (організовується самостійно)

15:00кавовий тур кав’ярнями Львова.

Під часу туру Ви зможете спробувати найпопулярніші у Львові сорти кави (віденська кава, кава з жовтком, кава-гляссе та ін.), а також посмакувати традиційним львівським сирником. Екскурсія проводиться у 3-ох найбільш популярних кав’ярнях Львова, які розташовані в самому центрі міста, у його старій частині. Після дегустації Ви зможете придбати львівську каву на згадку.

lkkava21

17:00 – вільний час. Вечеря організовується туристами самостійно.

Факультативно пропонуємо відвідати:

17-00 Дегустація файних Львівських наливок.

Пропонуємо вам підняти градус в тілі і ще більше покращити настрій. В цьому нам допоможе дегустація Львівських наливок. Ви скуштуєте вишневу, горіхову, медову настоянки, хрінівку та багато інших. Будьмо!

21:00нічна екскурсія «Нічна варта Львова»

10151208_670543056343236_1210586224_n1

 

2 день

09:00 – виселення з готелю, сніданок.

10:00 – екскурсія на Ратушу (факультативно).

11:00театралізована екскурсія «Життя середньовічного Львова».

Ми з вами поринемо у стародавні часи та відчуємо себе частиною історії Львова. Професійні актори у костюмах персонажів стародавнього Львова допоможуть вам здійснити подорож у часі та зрозуміти як жило середньовічне місто 500 років тому, які громади тут жили, які легенди розповідали. Запрошуємо вас у час лицарів, дворян та купців.

img_1661

 

13:30 – обід (оплачується додатково).

14:30 – вільний час.

19:00 – орієнтовний виїзд додому.

 

У вартість входить:

 • Проїзд автобусом.
 • Проживання у Львові (1 ніч) зі сніданком.
 • Автобусно-пішохідна екскурсія по Львову.
 • Екскурсія-дегустація в “Театр пива Правда”
 • Еккурсія кав’ярнями Львова.
 • Театралізована екскурсія «Життя середньовічного Львова».
 • Супровід від туристичної фірми.
 • Страховка.

Додатково оплачуються:

 • Вхідні квитки в Ратушу: дорослі – 20 грн, діти до 14років – 15 грн.
 • Факультативна екскурсія «Нічна варта Львова» – 150 грн/особа.
 • Дегустація наливок – 90 грн/особа.
 • Харчування. (Сніданок 1-го дня. Вечеря організовується туристами самостійно під час вільного часу. Обіди будуть відбуватися у ресторанах Львова у центрі міста. Орієнтовна вартість – від 80 грн.)

Проживання в хостелі “Оскар” – це новий, сучасний, комфортний хостел, щойно після ремонту, з новими меблями та обладнанням, з творчим дизайном, який втілює елементи сучасного Львова та подарує Вам приємні, теплі та домашні відчуття!

 

 

Залишити відгук