Автобусний тур «Зустрінемось в Амстердамі»

Днів: 6

 

Міста: Львів – Берлін – Амстердам – ​​Дрезден – Краків – Львів

Країни: Бельгія, Німеччина, Нідерланди

 

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

 

У цьому захоплюючій подорожі всього за 6 днів Ваші діти поринуть у світ нових знань, цікавих ігор, розваг.

Кожен день буде незабутнім, а кожен момент особливим!

Нас чекає Берлінський зоопарк, де знаходяться близько 20000 тварин, птахів, риб!

Парк Кекенхоф – квіткове царство, в якому красиво немов у казці, місце де хочеться гуляти, відпочивати насолоджуючись ароматами квітів!

Парк розваг «Ефтелінг» – море емоцій, радості та сміху … Це саме те місце, де все задумане може здійснитися!

Побачити всю Голландію за годину ми зможемо в дивовижному парку “Madurodam”. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а незабутній краєвид назавжди залишиться в спогадах.

 

В цей тур обов’язково треба поїхати що б побачити все своїми очима, відчути емоції і отримати незабутні враження.

Казка існує, головне в неї вірити!

 

День 1.

 

Львів – Вроцлав

 

Збір на Львівському ж / д вокзалі. Трансфер на Термінал «А».

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.

При наявності часу відвідування легендарної колиски Польщі – міста Вроцлав! Екскурсія «Вроцлав місто сотні гномів» (16Є). Місто вважається одним з найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії. Переїзд в готель. Ночівля.

 

День 2.

 

Берлін – Потсдам

 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. Пересування по місту на громадському транспорті (квитки опл. Додатково). Пішохідна екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму …

У вільний час є можливість відвідати:

автобусну екскурсію «Берлін крізь часи» (21 €) Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.

Берлінський зоопарк (13 € + вх. Квиток). Один з найбільших зоопарків Європи, а за кількістю видів тварин займає перше місце в світі. Чарівне слово «зоопарк» – тут зібрано близько 20000 тварин, птахів, рептилій, риб, комах. Для звірів створені комфортні зони проживання, а для людей – зручний огляд, що дозволяє побачити і пірнає бегемота, і грайливих ведмежат, і хижаків, що ведуть нічний спосіб життя.

Музей Пергамон (26 € + вх. Квиток) – архітектурні шедеври Стародавнього світу: знамениті ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі!

Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

 

День 3.

 

Амстердам – ​​Волендам – ​​Заансе Сханс – Кекенхоф

 

Зупинка на сніданок (оплачується. Додатково). Приїзд в Амстердам – ​​коштовний камінь в короні голландських королів! Оглядова екскурсія по місту «Амстерадм – скарби минулого і сьогодення». Старі “вигнуті” будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій минулого – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!

Рекомендуємо відвідати:

прогулянку по мальовничим каналам “Лабіринтами Амстел» (16 €).

парк квіткової розкоші – “Кекенхоф» (28 € + вхідний квиток) – одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, поверхнею яких Скользят лебеді, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти.

«По «глубинке» Голландии»! (30€). Фольклорная деревня ветряных мельниц Заансе Сханс и рыбацкая деревушка Волендам – это две жемчужины Северной Голландии. Заансе Сханс перенесет нас в Голландию 17 века. Пять старинных мельниц украшают берег реки Zaan, с помощью них местные жители, как и их предки, много лет назад, распиливают доски, взбивают масло, производят знаменитую заанскую горчицу. Мельницы в Нидерландах – это жизнь! Также мы посмотрим, как в симпатичных зеленых деревенских домиках делается твердый голландский сыр. На фабрике национальной обуви мы увидим, как мастер искусно вырежет деревянные башмачки – кломпы, в которых голландцы ходят до сих пор. Огромная коллекция кломпов разных форм, размеров и раскраски – лучше сувенира не найти… Продолжит знакомство со средневековой Голландией небольшой рыбацкий поселок Волендам – очаровательное сочетание истории и красоты местных пейзажей. Жители деревушки по сей день живут в деревянных домиках рыбаков и ходят в национальных костюмах. Здесь у нас будет возможность отведать свежайшую малосоленую селедку и вкуснейший копченый угорь, приготовленный по старинным-старинным рецептам! Ночлег на территории Нидерландов.

 День 4.

 

Гаага – Делфт

 

Сніданок. Виселення з готелю. Для всіх бажаючих пропонуємо на вибір:

дивовижний парк розваг «Ефтелінг» (23 € + вхідні квитки) з найбільшим в Європі розділом «Казковий світ» .Парк атракціонів Ефтелінг в Голландії є одним з найстаріших серед нині існуючих. Ефтелінг працює щодня цілий рік, пропонуючи відвідувачам запаморочливе різноманітність атракціонів і розваг. Ефтелінг – це справжня країна казок. Тут оживають герої Андерсона, братів Грімм, Шахеризада … Атмосфера всіх семи королівств парку своя, унікальна, зовсім не схожа на Disneyland.

Екскурсію «По перлинам Голландії» (30 €). Спочатку відвідаємо «Місто принців – Делфт»: палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста – найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім’ї – сама історія Нідерландів говорить тут з нами … Їдемо на прийом до королеви в «місто королівського двору – Гаагу» – політична столиця Нідерландів, «місто – резиденція», королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер – водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги … Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження … Далі, ми відвідаємо найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген. І на завершення рекомендуємо познайомитися з «Голландським Манхеттеном – містечком Роттердам» (18 €). Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі !!

Хочете побачити всю Голландію за годину? Дивовижний парк «Madurodam» (18Є + вхідний квиток) – найменше “місто” в країні, варто десь в країні з’явитись якій-небуть архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти!

Переїзд в готель. Ночівля на території Німеччини.

 

День 5.

 

Дрезден – Саксонська Швейцарія

 

Сніданок. Переїзд в Дрезден. Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден»: Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все …! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден – це широка Ельба, це саксонська кухня з ситна, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект …

У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

– отримати насолоду від краси Дрезденської картинної галереї (16 € + вх. Квиток).

– відвідати Скарбницю «Зелені склепіння» (16 € + вхідний квиток) – найбільше зібрання коштовностей на європейському континенті.

– здійснити подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби» (30 €). Немає меж захопленню … там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди … Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками … незабутнє враження !!!

– «Три замку на Ельбі» (13 €). Ми з вами відвідаємо іншу частину Дрездена, побачимо три відомих замку, розташованих на узвишші на правому березі Ельби в Дрездені в районі Лошвіц. Отримаємо задоволення найкрасивішими видами на Ельбу, відвідаємо дворик художників Кунстхофпассаж, також отримаємо задоволення і дізнаємося історію найкрасивішого у світі молочного магазину в Європі, який внесений до книги рекордів Гіннеса! Переїзд в готель. Ночівля.

День 6.

Львів – Краків – Велічка

Сніданок. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія «Королівський шлях Кракова» – шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди … Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди Сукенніци, де ми зможемо придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини …
Рекомендуємо відвідати «Соляні Копальні« Велички »(16 € + вх. Квиток) – найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок …
Перетин кордону. Повернення в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на ж / д вокзал.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

групова страховка;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• Екскурсійне обслуговування по програмі;
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту.
Додатково оплачується:

турпакет на будь-яку з можливих сум;
послуга “гарантійний платіж від невиїзду”;
• додаткове харчування – замовлення і оплата тільки до виїзду;
city ​​tax (міський податок) від 1.5 € до 6 € з людини за ніч;
вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
факультативні екскурсії;
проїзд в громадському транспорті;
особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

* Організатору групи – тур в подарунок

 

 

Залишити відгук