Екскурсія «Казкові парки»

(с.Буки+парк «Олександрія» м. Біла Церква)

 

У селі Буки на Київщині розташований мальовничий ландшафтний парк. Він був заснований в 1996 році підприємцем Іваном Сусловим.

Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Вхід на територію безкоштовний. Однак в деякі частини парку можна потрапити тільки з екскурсоводом. Під час екскурсії Ви зможете дізнатися багато цікавої інформації, побачити Галявину Казок з дуже красивими казковими фігурами і міні-зоопарк, де живуть: лев, ведмеді, олені, вовченята, страус та інші тварини.

Для будівництва храмового комплексу і проектування парку був запрошений архітектор Юрій Бабич. Незважаючи на те, що він уже був досить відомий, цей комплекс, ймовірно, найбільш значуща його робота, за яку він отримав Державну премію. Окремі елементи були змінені самим Іваном Сусловим, як, наприклад, дах на всіх сторонах храму у вигляді величезних голубів.

У парку побудована міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію. ГЕС дуже органічно вписана в ландшафт і є елементом парку. Планується побудувати каскад таких невеликих ГЕС для забезпечення електроенергією всього Сквирського району.

На горі сидять три жаби, що символізують благополуччя, біля них фотографуються молодята. Ще «жаба душить» тих, хто дивиться на все це благополуччя. Поблизу жаб розташована скульптура Максима Горького — улюбленого письменника Івана Суслова. (На території парку можна влаштувати пікнік або замовити обід в кафе. Вартість вхідного квитка з екскурсією 30 грн/особа. Тривалість 1 година — далі вільний час.)

Переїзд в м.Біла Церква

Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет родинної гордості та магнатської величі. (Вартість вхідного квитка з екскурсією дорослі – від 50 грн/особа, школярі –  від 25 грн/особа.).

Вартість туру від 400 грн/особа

У вартість входить:

  • проїзд автобусом
  • страховка
  • супровід
  • оформлення документів

Додатково оплачуються: вхідні квитки та екскурсійне обслуговування, особисті витрати, харчування.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

*Вартість вказана за одну особу при замовленні автобуса на 30 місць, при замовленні меншого автобуса вартість необхідно уточнювати.

Залишити відгук