Екскурсія на шоу фонтанів, м. Вінниця

15

06:00 –  збір групи та виїзд від школи. Під час поїздки заплановані санітарні зупинки та зупинка для сніданку.

13:3014:00  – орієнтовний приїзд до Вінниці. Екскурсія по ставці Гітлера «Вервольф».  У великому  сосновому гаю на трасі Вінниця-Київ у роки Великої Вітчизняної була побудована ставка Гітлера «Werwolf». Будівництво велося 6 місяців. В якості робочої сили використовувалися військовополонені і в’язні концтаборів. Після закінчення будівництва всі вони були розстріляні. На місці жорстокої розправи стоїть пам’ятник 14 тисячам невідомих жертв. На території є столики, тож можна влаштувати обід на свіжому  повітрі.

 Вартість вхідного квитка: 30 грн. – дитячий, 30 грн. – дорослий.

15:00-16:30 – пішохідна екскурсія  містом.

16:30 – 18:00– відвідування дитячого розважального центру «Рошен». Дитячий розважальний центр “Roshen” – це повністю автоматизований інтерактивний комплекс! Вас чекає «живий» робот; 4D кінотеатр; захоплююча подорож по 4 кімнатах світу солодощів, де діти знайдуть коди, які допоможуть їм відкрити сховище з найбільшим скарбом корпорації   Roshen – цукерками; робот, розробкою якого займалися фахівці з різних країн: Бельгії, Англії, Голландії та США, – розповість дітям про правила перебування в центрі, про історію компанії, про процес виготовлення шоколаду та про те, що чекає їх у наступних кімнатах.

Вхідний квиток 35 грн/особа.

parki-attraktsionov-v-vinnitse

18:00 – 19:00– екскурсія в «Музей ретро-техніки» . В основі експозиції авто-ретро музею – приватна колекція раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера А. Стрембіцького. У музеї представлено понад 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін. В автомобільній колекції: армійський ГАЗ-67, рідкісний тривісний “Вілліс”, ГАЗ-М-20 “Перемога” , “Москвичі” та “Волги” різних років випуску та ін. Всі експонати діючі, багато які з них є символами минулої радянської епохи. У вінницькому музеї ретро-автомобілів вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою та іншими експонатами – можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі.

Вартість вхідного квитка від 35 грн/особа

Після музею можемо завітати до МакДональдсу підкріпитись.

21:00 – 22:00 – шоу фонтанів. Шоу розпочинається о 21-00, але місця потрібно займати завчасно.

22:00 – виїзд з Вінниці.

05:00 – 06:00  – орієнтовний час повернення додому.

Вартість туру від 600 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, оформлення документів, екскурсійне обслуговування.

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки, особисті витрати.

*Вказана вартість актуальна при замовленні автобуса на 50 місць. При замовленні іншого автобуса вартість може змінюватись.

Залишити відгук