Екскурсія в “музей корупції”

IMG_8277

«ХОНКИ». Через ажурні ворота Ви потрапите до першого 4-х поверхового  дерев’яного  будиночку, що стоїть недалеко від «Київського моря», — до так званої «хониу». Таку назву мали кілька дерев’яних  об’єктів на території резиденції Януковича із-за назви фінської фірми, яка займалася будівництвом. Друга «хонка», поруч з якою розбитий сад з скумпії, чубушника, сумаха (поряд з рідкісними рослинами встановлені таблички російською та англійською мовами), має мармурову терасу і вихід до ставка з фонтанами, де живуть кілька видів рідкісних птахів. У фойє «хонки», посеред якої стоїть кришталевий столик, висить велика ікона Божої Матері…
ПОЛЮВАННЯ ТА РИБОЛОВЛЯ. Мабуть, Янукович — любить полювання. У різних куточках Межигір’я встановлені стенди для стрільби або метання ножів. Була і скульптура оленя з намальованою мішенню на тулубі. Біля злітно-посадкового майданчика, в 50 метрах від водосховища розбите ще одне штучне озеро. Його призначення — риболовля.

Mezhyhirya_galeon
АВТОПАРК. На березі цього озера ви дійдете до госпчастини і автоангарів. Це місце, до якого вів місток повністю зроблений з мармуру, також стало сенсацією, оскільки виявилося, що Віктор Янукович колекціонував старовинні автомобілі. «Там повністю відреставрований стоїть весь ряд радянського автопрому — від «Перемоги» до перших «Запорожців» і урядових «Волг»! Є і раритетні іномарки. Всього близько 30 авто і з десяток старих мотоциклів».
ФАЗАНИ, КОНІ І ЛЕБЕДІ. Колишній власник Межигір’я був явно небайдужий до тварин. На території декілька місць, де тримають тварин. По дорозі до плавучого ресторану стоїть просторий вольєр, де живуть фазани 12 видів — кожен у своїй секції. На кожній висить табличка із зазначенням назви фазана і ореолу його проживання.

Вартість туру від 150 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, оформлення документів.

Ддатково оплачуються: вхідні квитки та екскурсійне обслуговування на території Межигір’я.

Вхідний квиток: дорослий – 50 грн., дитячий – 20 грн.

Екскурсія по території: для дорослих 40 грн/особа, для дітей 30 грн/особа.

Факультативні екскурсії:

Екскурсія банним комплексом:  30 грн/особа.

Екскурсія звіринцем: 30 грн/особа.

Екскурсія автопарком: 40 грн/особа.

Екскурсія на “Галіон”: 50 грн/особа.

*Вказана вартість актуальна при замовленні автобуса на 50 осіб. При замовленні іншого автобуса вартість може змінюватись.

Залишити відгук